Автор [EN] [BE] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [PL] [BG] [UA] [RU] Тема: Время встречи...Клуба!  (Прочитано 88458 раз)

Description:

Оффлайн DIaMONd88

Re: Время встречи...Клуба!
« Ответ #170 : 19 Ноября 2014, 17:12:41 »
Не знаю як хто, але я буду в цей час 100% зайнятий  :porvu:


Раз так, то я погоджуся і на 29. Пора вже влаштувати нам засідання. :daesh_zasedanie:

Була думка про 6-7грудня  :reader:, але nigilist знов збирається до Москви, тому ми ризикуємо залишитись без дегустаційного матеріалу  :obstenu:  :vspomnil:


Так із дегустаційним матеріалом ніщо не завадить ознайомитися і без участі його власника. ;D Звісно, якщо власник люб'язно на це погодиться.

Про 15 і далі мова може бути...хіба що в когось дома, бо нескінченні новорічні корпоративи не залишать нам шансів знайти спокійне місце недорого (в т.ч. і El Mate)


Так, затягувати до зимових свят, як на мене, не варто. До речі, а які є ще альтернативні варіанти, окрім "Ель Мате Ля Боки" і квартир? І ще: я читав, що "Ля Боку", ніби, нещодавно закривали. Комусь щось про це відомо?
 
« Последнее редактирование: 19 Ноября 2014, 17:14:46 от DIaMONd88 »

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Время встречи...Клуба!
« Ответ #169 : 18 Ноября 2014, 14:16:15 »
Предлагаю дату 28-го оф.заседания - 29 ноября около 15:00  :daesh_zasedanie:
Время на обсуждение как обычно 3 дня.  :yerbamigos:


А можливо влаштувати зустріч у неділю, 30 листопада? У той же час.

Не знаю як хто, але я буду в цей час 100% зайнятий  :porvu:
Була думка про 6-7грудня  :reader:, але nigilist знов збирається до Москви, тому ми ризикуємо залишитись без дегустаційного матеріалу  :obstenu:  :vspomnil:

Про 15 і далі мова може бути...хіба що в когось дома, бо нескінченні новорічні корпоративи не залишать нам шансів знайти спокійне місце недорого (в т.ч. і El Mate)

Що думає більшість?
« Последнее редактирование: 18 Ноября 2014, 14:21:31 от Cebador »
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Время встречи...Клуба!
« Ответ #168 : 18 Ноября 2014, 12:44:43 »
Предлагаю дату 28-го оф.заседания - 29 ноября около 15:00  :daesh_zasedanie:
Время на обсуждение как обычно 3 дня.  :yerbamigos:


А можливо влаштувати зустріч у неділю, 30 листопада? У той же час.

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Время встречи...Клуба!
« Ответ #167 : 17 Ноября 2014, 15:18:57 »
Предлагаю дату 28-го оф.заседания - 29 ноября около 15:00  :daesh_zasedanie:
Время на обсуждение как обычно 3 дня.  :yerbamigos:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Время встречи...Клуба!
« Ответ #166 : 24 Июля 2014, 00:54:56 »
Ну что, как насчет этой субботы?
Предлагаются три места на выбор: Пуща-Водица, Парк Дружбы Народов и Голосеевский парк (Пирогово/Феофания)


Я за! 

Запропоновані місця зустрічі подобаються всі. Правда, не всі матемани, певно, захочуть платити за вхід у Пирогово, а ще - в парках якось не комільфо розводити багаття. Тож ліпше за все - Пуща.

Однак, хотілося б там заняйти затишне містечко подалі від масового скупчення людей (вавилонські стовпотворіння, як правило, утворюються біля озер).

Ну значит - Пуща, сбор 14:30 на платформе Академгородок если нет возражений.
С собой - защиту от насекомых/купальные принадлежности/воду: 1-2л на человека/что-то к столу.
Я ответственный за йербу и аксессуары, кто желает быть ответственным за шашлык?
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Время встречи...Клуба!
« Ответ #165 : 23 Июля 2014, 16:06:11 »
Ну что, как насчет этой субботы?
Предлагаются три места на выбор: Пуща-Водица, Парк Дружбы Народов и Голосеевский парк (Пирогово/Феофания)


Я за! 

Запропоновані місця зустрічі подобаються всі. Правда, не всі матемани, певно, захочуть платити за вхід у Пирогово, а ще - в парках якось не комільфо розводити багаття. Тож ліпше за все - Пуща.

Однак, хотілося б там заняйти затишне містечко подалі від масового скупчення людей (вавилонські стовпотворіння, як правило, утворюються біля озер).

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Время встречи...Клуба!
« Ответ #164 : 23 Июля 2014, 12:13:01 »
5 липня було би просто прекрасно  :yerbamigos:

5-го меня не будет.
Предварительно - планируем на 26-е июля.

Ну что, как насчет этой субботы?
Предлагаются три места на выбор: Пуща-Водица, Парк Дружбы Народов и Голосеевский парк (Пирогово/Феофания)
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Время встречи...Клуба!
« Ответ #163 : 20 Июня 2014, 18:37:11 »
5 липня було би просто прекрасно  :yerbamigos:

5-го меня не будет.
Предварительно - планируем на 26-е июля.


Як на мене, доволі чудовий варіант. А де відпочиватимеш, якщо не секрет?

Там де й минулого року  :offtop:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Время встречи...Клуба!
« Ответ #162 : 20 Июня 2014, 10:40:53 »
5 липня було би просто прекрасно  :yerbamigos:

5-го меня не будет.
Предварительно - планируем на 26-е июля.


Як на мене, доволі чудовий варіант. А де відпочиватимеш, якщо не секрет?

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Время встречи...Клуба!
« Ответ #161 : 19 Июня 2014, 16:57:25 »
5 липня було би просто прекрасно  :yerbamigos:

5-го меня не будет.
Предварительно - планируем на 26-е июля.
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн Andresito

Re: Время встречи...Клуба!
« Ответ #160 : 18 Июня 2014, 18:34:05 »
5 липня було би просто прекрасно  :yerbamigos:

Оффлайн Vazamak

  • Yerba-Куклачёв
  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 345
  • Лайков: 1
Re: Время встречи...Клуба!
« Ответ #159 : 17 Июня 2014, 15:20:03 »
Конец июля подойдёт.
Как показали последние события - предпоследние были лучше.

Оффлайн DIaMONd88

Re: Время встречи...Клуба!
« Ответ #158 : 10 Июня 2014, 01:50:12 »
Я за зустріч наприкінці липня. Хоча, знову ж таки, щоб нікого не збивати з пантелику, про свою присутність/відсутність на засіданні саме 26-27-го числа зможу повідомити за тиждень-два до івенту.

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Время встречи...Клуба!
« Ответ #157 : 09 Июня 2014, 21:10:10 »
Пора вже нам оживити Велику клубну калабасу міцним зарядом жерби. :obstenu: Однак, на жаль, не зможу бути присутнім на спільному матеюванні 21-го червня. :(

ну я не особо настаиваю на 21м...сейчас в разгаре ремонт и готовится к заседанию будет некогда :ho4esh_mate: просто потом уеду до 20 июля - и автоматически мероприятие перенесётся на конец июля, тогда подготовится можно тщательнее, например что-нибудь приготовить из нашей "кулинарной йерба-книги". Впрочем, июль пора отпусков и кто-то может уехать - хочу слышать мнения общественности: 21 июня или 26-27 июля?
« Последнее редактирование: 09 Июня 2014, 21:17:07 от Cebador »
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Время встречи...Клуба!
« Ответ #156 : 09 Июня 2014, 03:02:35 »
Пора вже нам оживити Велику клубну калабасу міцним зарядом жерби. :obstenu: Однак, на жаль, не зможу бути присутнім на спільному матеюванні 21-го червня. :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15