Вирішив я дізнатися: а чи не продають часом себадорівські чайники в наших звичайних інтернет-крамницях посуду? Після короткого моніторингу сайтів, натрапив на один дуже привабливий аксесуар. Потім шарив у веб-мережі ще з півгодини, однак таки повернувся до цього чайничка. Мені в ньому припало до душі все: і форма, і об'єм (
1,2 л), і колір. От тільки доволі висока вартість ніяк не хотіла подобатися.
Саме через неї я довго думав: купувати, чи ні? Потім знову заглянув до глобальної павутини, не знайшов більше нічого такого ж прекрасного, й наважився зв'язатися з продавцем інтернет-крамниці. Подумав: іноді можна себе потішити чимось приємним і добротним.
На наступний день кур'єр привіз довгоочікуваний чайничок. Я оглянув посудинку й іще більше її полюбив. Останнім часом намагаюся приборкати свій перфекціонізм, тож на незначні плямки всередині чайника, а також на дрібні кульки на ручці (див. фото №3) постарався не звертати увагу. З одного боку, тут ще зіграла роль моя доброта. Ну, знаєте, не хотілося відмовлятися від замовлення, щоб кур'єр возився з зайвим вантажем, при тому, що цей вантаж мені в цілому сподобався. А ще розумієш, що через кілька десятків юзань з'являться і подряпини, й інші ознаки експлуатації.
З іншого боку, за такі гроші можна і вимагати, щоб ваш перфекціонізм задовольнили.
Так, це був ліричний відступ. Далі розглядаємо чайник.
Як було вказано на сайті, виготовлений він із
нержавіючої сталі 18/10. Тут я пригадав пораду про те, яким чином вибирати якісну нержавійку. До неї, кажуть, не не пристає магніт. Магніт до чайника то трохи присмоктався, але менше, ніж до мого термоса, котрий, як було заявлено, теж із stainless steel. Термос цей уже більше року не дає жодних ознак ржавіння (тьху-тьху-тьху), тож не партеся.
Про втішні відмінності. За формою чайник такий же, як на сайті. Проте на сайті він має матову поверхню, а привезений - відполірований до дзеркального блиску. Це дуже тішить. Посудинка блискуча в усіх значеннях. Однак, уявляю як вона реагуватиме на найменші механічні впливи.
А ще всюди в нет-крамницях пишуть, що в ній немає ситечка. В моєму чайнику ситичко є!
Ледве не забув. Одна з основних практичних особливостей, яка мене вельми цікавила перед купівлею, -
чи можна цей чайник гріти на кухонній плиті або відкритому багатті? Бо в прайсах він висить як "для заварювання". Цей аспект, якщо перечитати пости в тутешній темі, багато кого цікавить. Консультант пояснив по телефону, що, в принципі на багатті можна, однак чайник від полум'я потьмяніє, як це трапляється з будь-яким посудом. Цікаво, що буклету з експлуатації чайника "для чайників"
в упаковці не було. Але на дні самого аксесуара є позначка - малюнок газової конфорки. Не перекреслений - значить можна.
Що ж, ніби все найголовніше сказав. Тож ви споглядайте фотки, а я свою купівлю незабаром перевірю в дії й відпишуся, як вона себе проявляє на практиці.
Назва чайника, хто захоче й собі його придбати -
Stahlberg 1163-S. До речі, будьте уважні: є трохи менший, літровий чайник цієї ж фірми, у нього інакша зовнішність.