Автор [EN] [BE] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [PL] [BG] [UA] [RU] Тема: Мате и творчество  (Прочитано 42516 раз)

Description: Здесь говорим о гончарстве, музыке, художестве и прочих проявлениях творчества, связанных с мате

Оффлайн DIaMONd88

Re: Мате и творчество
« Ответ #118 : 29 Мая 2015, 03:53:39 »
Паралель із термінологією виноробства. Ординарне вино - витримка до 1 року. Марочне - 2 та більше.  :reader:

Забавка графічним редактором вилилася в ось таке творіння. ;)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Мате и творчество
« Ответ #117 : 20 Мая 2015, 04:00:54 »
Вуйко малює під музичку та матеро з улюбленим напоєм. Тільки марку жерби щось він забуває вказати. :)








Оффлайн DIaMONd88

Re: Мате и творчество
« Ответ #116 : 02 Марта 2015, 00:43:09 »
Непогано  :vladoshki: справді непогано  :respect: дуже заспокоює  :mateforum: хоча і можливо не всі зрозуміють, бо піснею це важко назвати (ну може з оглядом на індивідуальний стиль...чи я вже занадто відстав від сучасних музичних трендів  :vspomnil:) скоріш читання віршів з приємним аранжуванням, але все одно непогано - дякую за поповнення клубної творчої скарбнички  :yerbamigos:

PS: А щодо Roapipo - то ти справжній консерватор!  :vspomnil: :vladoshki: :ho4esh_mate:


Прошу. :yerbamigos:

Так, це такий стиль. Я взагалі спочатку думав звичний для себе реп написати, але потім підібрав гітарну мелодію і захотілося створити композицію в авторському стилі. От і вийшло: приспів співаю, а куплети читаю, як вірші. До речі, новий альбом "Дельфіна" у подібному напрямі зроблений.

Про "Роапіпо": ну я його не через особливі гурманські привілеї зберігав, а через те, що його було небагато. Тож у цьому, певно, і полягає згадана тобою консервативність. :) Але попив от його знову і не змінюю своєї думки: доволі хороший сорт із органічним настроєм. Хоча я знаю: тобі він до душі особливо не припав. :)
« Последнее редактирование: 02 Марта 2015, 00:53:55 от DIaMONd88 »

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Мате и творчество
« Ответ #115 : 02 Марта 2015, 00:20:14 »
Що ж, риб’ята, дістав я залишки пробничка «Roapipó» від Cebador'а і насолодився його органічністю. «Який святковий привід?», – запитаєте ви. Із радістю відповім. Ну, по-перше, сьогодні відбувся перший день весни, із чим я всіх вас вітаю. Принагідно я вирішив, як обіцяв трохи раніше, ознайомити вас зі своїм творчим проектом. Це – моя композиція про мате. Та щоб у нашу аудіовізуальну епоху вам було цікавіше, я не просто запостив пісню, а змонтував на неї невеличкий кліп. Вийшла така собі нарізочка приємних подій – засідання нашого клубу, пікніків, мандрівок тощо. Що ж, готуйте собі калабаси зі смачненькою жербою та приємного перегляду. :)

P. S. Порадуйте свого камрада відгуками, будь ласка. :)


Непогано  :vladoshki: справді непогано  :respect: дуже заспокоює  :mateforum: хоча і можливо не всі зрозуміють, бо піснею це важко назвати (ну може з оглядом на індивідуальний стиль...чи я вже занадто відстав від сучасних музичних трендів  :vspomnil:) скоріш читання віршів з приємним аранжуванням, але все одно непогано - дякую за поповнення клубної творчої скарбнички  :yerbamigos:

PS: А щодо Roapipo - то ти справжній консерватор!  :vspomnil: :vladoshki: :ho4esh_mate:
« Последнее редактирование: 02 Марта 2015, 00:21:52 от Cebador »
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Мате и творчество
« Ответ #114 : 01 Марта 2015, 22:00:00 »
Що ж, риб’ята, дістав я залишки пробничка «Roapipó» від Cebador'а і насолодився його органічністю. «Який святковий привід?», – запитаєте ви. Із радістю відповім. Ну, по-перше, сьогодні відбувся перший день весни, із чим я всіх вас вітаю. Принагідно я вирішив, як обіцяв трохи раніше, ознайомити вас зі своїм творчим проектом. Це – моя композиція про мате. Та щоб у нашу аудіовізуальну епоху вам було цікавіше, я не просто запостив пісню, а змонтував на неї невеличкий кліп. Вийшла така собі нарізочка приємних подій – засідання нашого клубу, пікніків, мандрівок тощо. Що ж, готуйте собі калабаси зі смачненькою жербою та приємного перегляду. :)

P. S. Порадуйте свого камрада відгуками, будь ласка. :)



Оффлайн DIaMONd88

Re: Мате и творчество
« Ответ #113 : 24 Февраля 2015, 04:25:45 »
Поки що не обіцяний мною новий мистецький твір, а колоритні картини художника на ім'я Карлос Феррейра (не плутайте з футболістами :)).





Оффлайн DIaMONd88

Re: Мате и творчество
« Ответ #112 : 23 Февраля 2015, 03:39:54 »

 :vladoshki: :vladoshki: :respect:
Гаучак или Козакучо?  :podstulom:

PS: Круто, молодець  :yerbamigos:


Спасибі. ::)

Іще пригадався степовий-рівнинний козацький сорт - "Ла Мерсед де Капмо". Певно, саме його п'є наш козак-гаучо. :mateforum:

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Мате и творчество
« Ответ #111 : 23 Февраля 2015, 00:16:59 »
Якось днями заохотився я креативити на тему мате. У суботу спала на думку ідея чергового малюнка. Зробив ескіз, а сьогодні, у неділю, завершив його розфарбовувати на комп'ютері. Коли обирав ім'я для цього зображення, органічно виникли рефрени. Але вони слугуватимуть не назвою, а поясненням до картинки, яку я вирішив охрестити "Симбіоз".

Приємного перегляду! :ho4esh_mate:

З.І. Окрім малюнків, маю ще одну свіжу творчу затію. Вона стосується іншого виду мистецтва. Так що стежте за оновленнями форуму. ;)


 :vladoshki: :vladoshki: :respect:
Гаучак или Козакучо?  :podstulom:

PS: Круто, молодець  :yerbamigos:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Мате и творчество
« Ответ #110 : 22 Февраля 2015, 22:58:15 »
Якось днями заохотився я креативити на тему мате. У суботу спала на думку ідея чергового малюнка. Зробив ескіз, а сьогодні, у неділю, завершив його розфарбовувати на комп'ютері. Коли обирав ім'я для цього зображення, органічно виникли рефрени. Але вони слугуватимуть не назвою, а поясненням до картинки, яку я вирішив охрестити "Симбіоз".

Приємного перегляду! :ho4esh_mate:

З.І. Окрім малюнків, маю ще одну свіжу творчу затію. Вона стосується іншого виду мистецтва. Так що стежте за оновленнями форуму. ;)

« Последнее редактирование: 22 Февраля 2015, 23:04:37 от DIaMONd88 »

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Мате и творчество
« Ответ #109 : 19 Февраля 2015, 13:41:58 »
Маленький Поронго

Маленький Поронго зовсім засумував: уже місяць господар не засипав до нього смачненької жерби. Стінки його почали сохнути за любимою травою. Та одного разу до нього приповзла пухнаста Гусінь.
 


Чудова байка, відразу згадалось чому луснув останній калабас  :vspomnil:
АВТОРУ - :respect: (і за ілюстрацію також!)  :yerbamigos:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Мате и творчество
« Ответ #108 : 19 Февраля 2015, 02:57:20 »
Маленький Поронго

Маленький Поронго зовсім засумував: уже місяць господар не засипав до нього смачненької жерби. Стінки його почали сохнути за любимою травою. Та одного разу до нього приповзла пухнаста Гусінь.

– Чому ти сумуєш, маленький Поронго, – запитала вона в похнюпленої посудинки.
– Ех, хробачку, скучив я за жербою...
– От бідолашний. А я от щойно наїлася зеленого пахучого листя, ледве з яблуневого садка приповзла. Слухай, часто, коли дуже-дуже чогось хочеш, це збувається, мрії матеріалізуються, чув про таке?
– Так, звісно, – без ентузіазму в голосі продовжив маленький Поронго. – От у мене на Батьківщині, у просторих садах біля Парани, росте стільки падубів... А тут – лише задумані клени за вікном.
– Клени – це теж добре... А взагалі, ти не припиняй мріяти!, – бадьоро мовила Гусінь. От спробуй, заплющ очі. Давай, заплющуй. Уяви, ти сидиш на гілці старого падуба. Навколо щебечуть птахи. Сонце розкидає проміння на зелень. Дме легкий вітерець. Ти відчуваєш його приємний подих на собі...

І тут Гусінь припинила говорити.

«І... що, що далі?», – не розплющуючи очей запитав маленький Поронго. Та відповіді не пролунало. Він розкрив повіки і глянув обабіч: «Гусінь, подруго, ти де?!».

Але нової компаньйонки маленького Поронго ніде не було. Зате в кімнаті стояла коробка. Коробка, наповнена різноманітними марками жерби! «Та-а-к!», – радісно вигукнув Поронго. Але знову засумував: його нова подруга зникла... Такий ось він сентиментальний, наш Поронго-джуніор.

Виявляється, Гусінь знала, що господар маленького Поронго сьогодні забирає відправлення з пошти. Відправлення, наповнене смачною жербою. І щоб підбадьорити гарбузика, вона нагадала йому про те, що варто вірити в свої мрії.

Маленький Поронго стояв на столі, ущерть заповнений жербою й теплою водою. Себадор пролив краплю через вінця, вона стекла по стінці і стала схожа на сльозу.

– Е-ге-гей! Маленький Поронго, чому ти тепер не усміхнений? Жерба є, вода в чайнику є, і дбайливий господар! Радій!, – донеслося з різних боків.

– Що... Гусінь, це ти, де ти?

– Агов, поглянь догори!

Біля ледь відчиненого вікна, за яким вирувала весна, плавав у повітрі він... 

– Ха, ха-ха, ха-ха!, – дзвінко засміявся маленький Поронго.

– Я тепер не Гусінь. Я тепер Метелик! Я мріяв про це, і моя мрія збулася. Тож не припиняй мріяти, малий. Давай разом вип’ємо мате!

– Давай!, – радісно погодився маленький Поронго.

Оффлайн Andresito

Re: Мате и творчество
« Ответ #107 : 24 Января 2015, 19:47:01 »
Написано чаем, как гласит первоисточник>>


Пуером чи улуном? :) Бо щось зелений мате не нагадує, навіть тостаду. :)

Задум крутий. :vladoshki: От тільки навіщо там азійські символи? Чому не традиційні індіанські тотемні візерунки чи орнаменти? :vspomnil: :)

Це симбiоз двох культур, я так розумiю.
Звичайно писалось чимось з Пiднебесноi, але 100% не мате, адже ми добре знаемо його колiр.

Можливо симбіоз навіть трьох культур. Прибалтійської в тому числі))

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Мате и творчество
« Ответ #106 : 23 Января 2015, 16:10:50 »
Написано чаем, как гласит первоисточник>>


Пуером чи улуном? :) Бо щось зелений мате не нагадує, навіть тостаду. :)

Задум крутий. :vladoshki: От тільки навіщо там азійські символи? Чому не традиційні індіанські тотемні візерунки чи орнаменти? :vspomnil: :)

Це симбiоз двох культур, я так розумiю.
Звичайно писалось чимось з Пiднебесноi, але 100% не мате, адже ми добре знаемо його колiр.
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Мате и творчество
« Ответ #105 : 23 Января 2015, 01:51:24 »
Написано чаем, как гласит первоисточник>>


Пуером чи улуном? :) Бо щось зелений мате не нагадує, навіть тостаду. :)

Задум крутий. :vladoshki: От тільки навіщо там азійські символи? Чому не традиційні індіанські тотемні візерунки чи орнаменти? :vspomnil: :)

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Мате и творчество
« Ответ #104 : 23 Января 2015, 00:22:21 »
Работа латвийского автора Михаила Забаева
Написано чаем, как гласит первоисточник>>

Спасибо TIKI.LV
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15