Автор [EN] [BE] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [PL] [BG] [UA] [RU] Тема: Сделай Сам  (Прочитано 60736 раз)

Description:

Онлайн DIaMONd88

Re: Сделай Сам
« Ответ #156 : 27 Сентября 2014, 01:08:25 »
О ні, подивіться чим він склеїв деревину для майбутнього матеро! :vspomnil: Я б не хотів із такого пити мате! :porvu:

Я не зрозумів лише - навіщо так збочуватись, якщо можна взяти брус відповідного діаметру  :vspomnil: ??? ???


Та ото ж! Таке враження, що там, де мешкає цей "умілець", не знайдеться цілого поліна. :vspomnil:

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8465
  • Лайков: 920
  • Координатор Клуба
Re: Сделай Сам
« Ответ #155 : 26 Сентября 2014, 23:45:50 »
О ні, подивіться чим він склеїв деревину для майбутнього матеро! :vspomnil: Я б не хотів із такого пити мате! :porvu:

Я не зрозумів лише - навіщо так збочуватись, якщо можна взяти брус відповідного діаметру  :vspomnil: ??? ???
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Онлайн DIaMONd88

Re: Сделай Сам
« Ответ #154 : 26 Сентября 2014, 04:36:59 »
О ні, подивіться чим він склеїв деревину для майбутнього матеро! :vspomnil: Я б не хотів із такого пити мате! :porvu:


Онлайн DIaMONd88

Re: Сделай Сам
« Ответ #153 : 07 Сентября 2014, 02:12:50 »
А помогало нам такое вот нехитрое приспособление из крышечки от самопального "матэрмоса" и трубки от капельницы (фоткалось телефоном, так что за качество не обессудьте).  :yazik:


Якийсь гаучо, очевидно, підгледів у нашого Cebador, і створив ось такий себасоло (cebasolo) ]:D

« Последнее редактирование: 07 Сентября 2014, 02:17:44 от DIaMONd88 »

Онлайн DIaMONd88

Re: Сделай Сам
« Ответ #152 : 08 Мая 2014, 01:57:43 »
От жартівники. Сподіваюся, хоч для терере вони це використовують.

2min DIY bombilla for yerba mate від Diana allesok

Онлайн DIaMONd88

Re: Сделай Сам
« Ответ #151 : 31 Марта 2014, 01:28:22 »
У жерболюбів навіть обкладинки записників засвідчують їхні смакові преференції :)


Народні майстри не сидять склавши руки. Ось іще одна їхня варіація на тему "мате-органайзери".

jr Bush
Journal, made completely of re-used materials (cover is cardboard and a yerba mate package, paper is used on one side and sewn together to make folder pockets to store ticket stubs, etc.)

Онлайн DIaMONd88

Re: Сделай Сам
« Ответ #150 : 12 Февраля 2014, 19:04:57 »
Если человек за рулем,то с ним в машине наверняка есть термос,из которого он будет периодически подливать воду.Почему в Парагвае начисто отсутствуют правила дорожного движения?Из-за поголовной "расслабленности" местной жизни и...когда надо плеснуть из термоса,просто тупо бросается руль!


А є винахідливі матемани, котрі доливають водичку в калабасу та дотримуються правил дорожнього руху одночасно :)

« Последнее редактирование: 12 Февраля 2014, 19:09:35 от DIaMONd88 »

Оффлайн VAL

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 395
  • Лайков: 0
Re: Сделай Сам
« Ответ #149 : 07 Февраля 2014, 11:53:40 »
У жерболюбів навіть обкладинки записників засвідчують їхні смакові преференції :)

Навскидку 20 минут работы с перекурами матепитием. Отличная идея!

Онлайн DIaMONd88

Re: Сделай Сам
« Ответ #148 : 07 Февраля 2014, 03:25:55 »
У жерболюбів навіть обкладинки записників засвідчують їхні смакові преференції :)

Онлайн DIaMONd88

Re: Сделай Сам
« Ответ #147 : 17 Января 2014, 04:01:49 »
Латиноамериканські діти швидко готуються до фестивалів і маскарадів. Навіть якщо їм стало відомо про свято всього за кілька годин - не проблема. Малеча знайде порожні пачки від жерби та змайструє з них що завгодно.



Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8465
  • Лайков: 920
  • Координатор Клуба
Re: Сделай Сам
« Ответ #146 : 15 Января 2014, 16:18:16 »
Є в Бразилії майстриня на ім'я Elaine Carlini. Виготовляє вона чудові мережива, якими час од часу оздоблє і мате-аксесуари. Ось, приміром, обплела вона поронго, мундштук бомбіжі та матермос. Як на мене - естетично й від пилу допомагає. Для шанувальників рукоділля :)

дуже естетично виглядають ці візирунки  :respect:, дівчатам напевне б сподобалось  :yahoo:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Онлайн DIaMONd88

Re: Сделай Сам
« Ответ #145 : 14 Января 2014, 04:51:58 »
Є в Бразилії майстриня на ім'я Elaine Carlini. Виготовляє вона чудові мережива, якими час од часу оздоблє і мате-аксесуари. Ось, приміром, обплела вона поронго, мундштук бомбіжі та матермос. Як на мене - естетично й від пилу допомагає. Для шанувальників рукоділля :)

Оффлайн Lenny Bruse

Re: Сделай Сам
« Ответ #144 : 30 Декабря 2013, 10:42:14 »
Повеселив пост одного кіношника, котрий знайшов чудовий спосіб готувати собі мате прямісінько на знімальному майданчику. Ну матеман, ну молодець!

Переглядаємо фото :)

Джерело>>



Вот это круто! В скором времени всё равно нужно будет что-то такое придумывать, возьму на заметку =))

Онлайн DIaMONd88

Re: Сделай Сам
« Ответ #143 : 30 Декабря 2013, 03:14:47 »
Повеселив пост одного кіношника, котрий знайшов чудовий спосіб готувати собі мате прямісінько на знімальному майданчику. Ну матеман, ну молодець!

Переглядаємо фото :)

Джерело>>


Онлайн DIaMONd88

Re: Сделай Сам
« Ответ #142 : 29 Декабря 2013, 15:47:27 »
Я думаю, с выбором изображения проблем ну никак не должно! Во-первых, вот, а, во-вторых, тут.


Так це апріорі зрозуміло. Пропозиція слугує відправною точкою. У виборі зображення та польоті фантазії ніхто нікого не обмежує. Для того ж і тема така креативна створена :risuyu:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15