На форуме проводится программа поощрения авторов обзоров и копирайтеров! Автору лучшего обзора 2020 года по результатам голосования на форуме - премия ->1кг Mananita!<- Поощряем авторов писать новые увлекательные обзоры!
 Международный Форум Yerba-Mate Клуба УкраиныГлавная категорияАксессуары для матепития (Модератор: Yegor)Сделай Сам
Страниц: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Вниз
Печать
Автор Тема: Сделай Сам  (Прочитано 27048 раз)
DIaMONd88
Yerba Mate Club .UA
Матэ Гуру

Ukraine Ukraine

Yerba favorita: Rosamonte

« Ответ #150 : 31 Марта 2014, 01:28:22 »

У жерболюбів навіть обкладинки записників засвідчують їхні смакові преференції Улыбка

Народні майстри не сидять склавши руки. Ось іще одна їхня варіація на тему "мате-органайзери".

jr Bush
Journal, made completely of re-used materials (cover is cardboard and a yerba mate package, paper is used on one side and sewn together to make folder pockets to store ticket stubs, etc.)

* 4077620d806d3d43bacb4d1e39622825.jpg (206.07 Кб, 736x981 - просмотрено 74 раз.)

Международный Форум Yerba-Mate Клуба Украины
« Ответ #150 : 31 Марта 2014, 01:28:22 »

На форуме проводится программа поощрения авторов обзоров и копирайтеров! Автору лучшего обзора 2020 года по результатам голосования на форуме - премия ->1кг Mananita!<- Поощряем авторов писать новые увлекательные обзоры!
DIaMONd88
Yerba Mate Club .UA
Матэ Гуру

Ukraine Ukraine

« Ответ #151 : 08 Мая 2014, 01:57:43 »

От жартівники. Сподіваюся, хоч для терере вони це використовують.

2min DIY bombilla for yerba mate від Diana allesok

* соломинка.jpg (91.42 Кб, 1024x1365 - просмотрено 287 раз.)

DIaMONd88
Yerba Mate Club .UA
Матэ Гуру

Ukraine Ukraine

« Ответ #152 : 07 Сентября 2014, 02:12:50 »

А помогало нам такое вот нехитрое приспособление из крышечки от самопального "матэрмоса" и трубки от капельницы (фоткалось телефоном, так что за качество не обессудьте).  Дразнилка

Якийсь гаучо, очевидно, підгледів у нашого Cebador, і створив ось такий себасоло (cebasolo) Ку-ку ;)

* cebasolo.jpg (28.95 Кб, 760x191 - просмотрено 84 раз.)
« Последнее редактирование: 07 Сентября 2014, 02:17:44 от DIaMONd88 » Записан

DIaMONd88
Yerba Mate Club .UA
Матэ Гуру

Ukraine Ukraine

« Ответ #153 : 26 Сентября 2014, 04:36:59 »

О ні, подивіться чим він склеїв деревину для майбутнього матеро! Семён Семёныч! Я б не хотів із такого пити мате! Всеех порвууу!

Cebador
Yerba Mate Club .UA
Администратор
Матэ Гуру

Ukraine Ukraine

Yerba favorita: Mañanita

не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи

« Ответ #154 : 26 Сентября 2014, 23:45:50 »

О ні, подивіться чим він склеїв деревину для майбутнього матеро! Семён Семёныч! Я б не хотів із такого пити мате! Всеех порвууу!

Я не зрозумів лише - навіщо так збочуватись, якщо можна взяти брус відповідного діаметру  Семён Семёныч! Непонимающий Непонимающий

"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
DIaMONd88
Yerba Mate Club .UA
Матэ Гуру

Ukraine Ukraine

« Ответ #155 : 27 Сентября 2014, 01:08:25 »

Я не зрозумів лише - навіщо так збочуватись, якщо можна взяти брус відповідного діаметру  Семён Семёныч! Непонимающий Непонимающий

Та ото ж! Таке враження, що там, де мешкає цей "умілець", не знайдеться цілого поліна. Семён Семёныч!

DIaMONd88
Yerba Mate Club .UA
Матэ Гуру

Ukraine Ukraine

« Ответ #156 : 22 Ноября 2014, 04:24:29 »

Зняли з калабаси залізну верхівку і не знаєте куди її подіти? А от хендмейкери знають. Один із них виготовив ось таке намисто. Хтось похвалить винахідливість майстра, а інший скаже: "Так таке ж носитимуть тільки бабусі!". Улыбка Хай там як, частинку матеманства цей виріб у собі має.

* mate necklace 1.jpg (37.79 Кб, 570x428 - просмотрено 63 раз.)

* mate necklace 2.jpg (32.09 Кб, 570x428 - просмотрено 63 раз.)

* mate necklace 3.jpg (55.14 Кб, 570x428 - просмотрено 64 раз.)

* mate necklace 4.jpg (63.4 Кб, 570x428 - просмотрено 65 раз.)

Cebador
Yerba Mate Club .UA
Администратор
Матэ Гуру

Ukraine Ukraine

Yerba favorita: Mañanita

не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи

« Ответ #157 : 22 Ноября 2014, 13:00:38 »

Зняли з калабаси залізну верхівку і не знаєте куди її подіти? А от хендмейкери знають. Один із них виготовив ось таке намисто. Хтось похвалить винахідливість майстра, а інший скаже: "Так таке ж носитимуть тільки бабусі!". Улыбка Хай там як, частинку матеманства цей виріб у собі має.

Та де ж такi витвори мистецтва знайдеш  Семён Семёныч!
У нас вони зазвичай без жодного малюнку, хай лiпше кухню прикрашають  Матеголики всех стран...;)

"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
DIaMONd88
Yerba Mate Club .UA
Матэ Гуру

Ukraine Ukraine

« Ответ #158 : 26 Февраля 2015, 22:58:30 »

Іменна калабаса менш, ніж за 2 з половиною хвилини. Шокирован Апплодируем

Переклад коментаря до ролика, розміщеного на відеохостингу:

«Цей скромний дядечко має дивовижне вміння. Він вирізьблює імена на висушених і вичищених гарбузиках, які використовуються для пиття мате – напою аргентинських гаучо. Він різьбить із неймовірною легкістю, щоправда, я не уявляю, як йому це вдається. Ми натрапили на нього біля ятки на площі Доррего в Сан-Тельмо, що в Буенос-Айресі».

Респект!!!

DIaMONd88
Yerba Mate Club .UA
Матэ Гуру

Ukraine Ukraine

« Ответ #159 : 29 Мая 2015, 02:22:51 »

Єрво-терере-промивач. Той, хто змайстрував такий винахід, певно, не знайшов у себе звичайного заварника для чаю з ситечком.

* yervopromyvach.jpg (61.38 Кб, 403x403 - просмотрено 71 раз.)

DIaMONd88
Yerba Mate Club .UA
Матэ Гуру

Ukraine Ukraine

« Ответ #160 : 20 Сентября 2015, 15:54:55 »

Змайстрував іще одну підставку для просушування калабас у подарунок одному хорошому матеману. Художник

* pidstavka 2.JPG (1108.42 Кб, 1907x1779 - просмотрено 69 раз.)

Shubhan
"..чего ты Ждёшь?"
Матэйро

Russian Federation Russian Federation

Yerba favorita: Indega, NoblEza Gaucha, Cruz De malta

will Be Together Totally)

« Ответ #161 : 07 Октября 2015, 23:24:45 »

Кайфовая, стильная! Нечасто сушу, но иногда -стоит, особо для быстрого слива и продува калебасины

Всегда СВАМИ!))
DIaMONd88
Yerba Mate Club .UA
Матэ Гуру

Ukraine Ukraine

« Ответ #162 : 26 Января 2016, 20:02:57 »

Матеманською футболкою мене ніхто не тішить (бо їх немає), а на мою пропозиції виготовити нових кворум охочих так і не назбирався. Семён Семёныч! Тим часом, матеманських аксесуарів однаково хочеться. Таких, якими можна натякнути світові, що ти шанувальник мате. Улыбка

От і вирішив я змайструвати щось на кшталт кулона чи то намиста в мате-стилістиці. На думку спало: а чому б не зробити такий виріб із бомбіжі? Ку-ку ;)

Нижче прикріплено світлину рукоділля, яке в мене вийшло. Художник Зелений колір намистин, до речі, символізує жербу.

Щоправда, носити саме цей аксесуар мені не вдасться. По-перше, не розрахував я довжину вощеної нитки (нитка компактизується, коли її заплітаєш, тож має бути гарний запас). От намисто й ледве налазить на мою шию. А ще я трохи перестарався зі щільністю заплітання, тож найголовніша частина виробу тріснула. Семён Семёныч!

Але це досвід. Усі з'ясовані моменти я надалі враховуватиму. Головне, що тепер є візуалізація того, яким має бути цей мате-аксесуар. Drinking mate...

* kulon.JPG (1987.84 Кб, 2448x2806 - просмотрено 71 раз.)

турецкий
Yerba Mate Club .UA
Матэйро

Russian Federation Russian Federation

Yerba favorita: La Selva

the time is now

« Ответ #163 : 26 Января 2016, 20:34:17 »

цей мате-аксесуар.
" Свисток зазывалы на матепитие " , первые ассоциации от увиденного  Смеющийся .. похвально !

трава не наркотик, мате не чай!
DIaMONd88
Yerba Mate Club .UA
Матэ Гуру

Ukraine Ukraine

« Ответ #164 : 26 Января 2016, 20:38:52 »

цей мате-аксесуар.
" Свисток зазывалы на матепитие " , первые ассоциации от увиденного  Смеющийся .. похвально !

Спасибі. Маєте рацію, дійсно чимось нагадує свисток. Смеющийся Оригінальна асоціація. Апплодируем

P. S. А якщо б не зменшувати довжину та не видлубувати додаткової дірки, то можна було б використовувати цей кулон за прямим призначенням. Улыбка

Международный Форум Yerba-Mate Клуба Украины

Страниц: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Вверх
Печать
Перейти в: