Автор [EN] [BE] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [PL] [BG] [UA] [RU] Тема: О Том О Сем(Дайджест)  (Прочитано 18671 раз)

Description:

Оффлайн DIaMONd88

Re: О Том О Сем(Дайджест)
« Ответ #41 : 27 Февраля 2024, 20:51:55 »

В даному випадку київський міський Театр оперети, попереджувальних табличок не бачив (інакше певне б обмежився буфетом під час антракту). Але оскільки я сидів у кутку ложі партеру спиною до стіни - то ніхто мене не бачив, та і якихось проблем я нікому не створював. Переконаний що десь у Амстердамі чи Барселоні - "іт віл бі ОК"  :reader: :champion:

А от перше відвідування, про яке йшла мова вище було в театр "домашнього типу" - "Театр на Печерську" та ще й на виставу "8 кроків танго" . Ось там я вже відкрито і не ховаючись пив весь час з імперіаля та проводив матеізацію сусідам пояснюючи що цей напій така ж невід"ємна частина аргентинської культури, як власне і танго :yerbamigos:


Не подумай, я тільки за. ]:D Ти ж не чипси точив посеред партеру й пачкою шарудів. ;D Уявив тебе, правда, на балкончику. Там, коли увімкнуте світло, непогано було би з імперіялем зробити кадр. :risuyu:

А от у темряві посудину Дьюара справді не уявляю, як використовувати. :yerbadrinker:

А як, до речі, тоді, першого разу, відреагували сусідські глядачі? Вирішили не лише послухати, а й спробувати, що ти таке "дивне" п'єш? Я, чесно кажучи, й подумав про камерний театр.


Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8479
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: О Том О Сем(Дайджест)
« Ответ #40 : 27 Февраля 2024, 17:53:58 »
Уже второй раз посещаю театр с любимым напитком :yerbamigos:
Просмотр спектакля доставляет двойное удовольствие :yahoo:
Из плюсов - можно пить не только во время антракта, но и прямо в процессе представления :porvu:
А во время антракта можно еще и угостить друзей - в этот раз меня сопровождал Mision Natural :yerbamigos:
Из минусов - когда включают свет, а такое в театре случается нередко, проливать приходится наощупь, рискуя налить на себя или кресло - здесь на помощь приходит "метод мизинца" :porvu:

Фото не прилагаю в силу того, что в потемках сильно не нафоткаешь  :vspomnil:


А що саме за театр? Наскільки мені відомо, у таких закладах навіть таблички є із забороною їсти й пити за межами буфету. На відміну від кінотеатрів, де це, як ми знаємо, стало частиною масової культури.

В даному випадку київський міський Театр оперети, попереджувальних табличок не бачив (інакше певне б обмежився буфетом під час антракту). Але оскільки я сидів у кутку ложі партеру спиною до стіни - то ніхто мене не бачив, та і якихось проблем я нікому не створював. Переконаний що десь у Амстердамі чи Барселоні - "іт віл бі ОК"  :reader: :champion:

А от перше відвідування, про яке йшла мова вище було в театр "домашнього типу" - "Театр на Печерську" та ще й на виставу "8 кроків танго" . Ось там я вже відкрито і не ховаючись пив весь час з імперіаля та проводив матеізацію сусідам пояснюючи що цей напій така ж невід"ємна частина аргентинської культури, як власне і танго :yerbamigos:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: О Том О Сем(Дайджест)
« Ответ #39 : 26 Февраля 2024, 20:16:46 »
Уже второй раз посещаю театр с любимым напитком :yerbamigos:
Просмотр спектакля доставляет двойное удовольствие :yahoo:
Из плюсов - можно пить не только во время антракта, но и прямо в процессе представления :porvu:
А во время антракта можно еще и угостить друзей - в этот раз меня сопровождал Mision Natural :yerbamigos:
Из минусов - когда включают свет, а такое в театре случается нередко, проливать приходится наощупь, рискуя налить на себя или кресло - здесь на помощь приходит "метод мизинца" :porvu:

Фото не прилагаю в силу того, что в потемках сильно не нафоткаешь  :vspomnil:


А що саме за театр? Наскільки мені відомо, у таких закладах навіть таблички є із забороною їсти й пити за межами буфету. На відміну від кінотеатрів, де це, як ми знаємо, стало частиною масової культури.

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8479
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: О Том О Сем(Дайджест)
« Ответ #38 : 26 Февраля 2024, 01:33:50 »
Уже второй раз посещаю театр с любимым напитком :yerbamigos:
Просмотр спектакля доставляет двойное удовольствие :yahoo:
Из плюсов - можно пить не только во время антракта, но и прямо в процессе представления :porvu:
А во время антракта можно еще и угостить друзей - в этот раз меня сопровождал Mision Natural :yerbamigos:
Из минусов - когда включают свет, а такое в театре случается нередко, проливать приходится наощупь, рискуя налить на себя или кресло - здесь на помощь приходит "метод мизинца" :porvu:

Фото не прилагаю в силу того, что в потемках сильно не нафоткаешь  :vspomnil:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: О Том О Сем(Дайджест)
« Ответ #37 : 08 Ноября 2019, 00:08:55 »
Кто знает что это?  :vladoshki:

Термос в разрезе?  :yerbamigos:


Сонячний портативний водонагрівач Sun Kettle. Цілковито безшумний і не використовує електроенергію для кип'ятіння води.

А що?


Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8479
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: О Том О Сем(Дайджест)
« Ответ #36 : 07 Ноября 2019, 14:08:17 »
Кто знает что это?  :vladoshki:

Термос в разрезе?  :yerbamigos:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн SdvigMate

  • Ассоциированные члены
  • Себадор
  • **
  • Сообщений: 548
  • Лайков: 13
  • Ерба Галактика!
Re: О Том О Сем(Дайджест)
« Ответ #35 : 07 Ноября 2019, 13:16:13 »
Кто знает что это?  :vladoshki:
МатеКосмос! ЕрбаВселенная!

Оффлайн DIaMONd88

Re: О Том О Сем(Дайджест)
« Ответ #34 : 25 Февраля 2016, 04:12:46 »
Перспектива створення мате-ринку в Індії



Що буде, якщо навіть крихітна частина мешканців країни з населенням понад мільярд мешканців зацікавиться мате? Таке питання поставили собі консалтингова фірма «Karavan Advisory y Enterpresises», яка проводитиме науково-дослідну роботу з «INYM».

Гендиректор вищезгаданої фірми Аніш Наранґ сказав: «Мате – типовий для Аргентини оздоровлювальний напій, який може зацікавити індійського споживача».

Хоча результати досліджень оголосять лише в червні, індійські представники розраховують на розповсюдження мате в своїй країні в форматі чайних пакетиків (косідо) або сумішей із зеленим чаєм/травами. Не виключають можливості продавати й суто жербу мате. 

«Можна запропонувати не тільки продукт, а й культуру, яка з ним існує. Ми маємо намір представити жербу мате як здоровий, екзотичний і крутий продукт»,– додав індійський фахівець.

Рішення провести дослідження на території цього азійського гіганта невипадкове. Воно пов'язане з вивченням нових ринків праці, про яке повідомляє «INYM» на різних міжнародних виставках. Той факт, що мате може бути включений до чайних сумішей (а про чайну культуру Індії нам добре відомо) і став відправною точкою в цьому проекті.

На думку директора «INYM» Джеронімо Лагіера, ця грандіозна ідея може відкрити величезний ринок. Вона зосереджується на сегменті, до якого належить близько ста мільйонів споживачів.

Повну версію матеріалу мовою оригіналу можна прочитати за цим посиланням>>

Оффлайн DIaMONd88

Re: О Том О Сем(Дайджест)
« Ответ #33 : 18 Января 2016, 02:14:56 »
Крем "Kiehl's Yerba Mate" поспішає на допомогу вашій шкірі. 24 вітаміни, 15 амінокислот і 11 антиоксидантів – це вам не жарти. :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: О Том О Сем(Дайджест)
« Ответ #32 : 28 Мая 2015, 01:22:30 »
Час від часу телебачення зацікавлює певними програмами. Саме завдяки телебаченню я майже два роки тому й познайомився з мате. А днями глянув серію з проекту «Навколо світу» про Еквадор. Стільки разів дивився цю програму, а на таке відео натрапляю вперше. У ньому йдеться про єдине сучасне плем’я гуарані, яке досі живе за традиціями предків. У програмі не просто показано побут мешканців сельви та їхні звичаї, тут торкнулися проблеми зовнішнього впливу на цих індіанців не таких уже й цивілізованих представників цивілізації.

Ведучий в цілому гарно передав враження мандрівника з мегалополісу, який потрапляє в вельми незвичайне середовище. Правда, деякі дані він висвітлив дещо неточно. Ну, наприклад, казав, що в плем’ї не знають, скільки кому років, яка нині дата й час.

Про гуарані з 21:50



Про гуарані з початку



А от у фільмі під назвою «Гуарані, люди з сельви/Гуарані. Останні індіанці Амазонії/Guarani, the people of the selva», який я вже знайшов без телевізійних посилань, про це саме плем’я розповідають значно цікавіше й колоритніше. Там виявляється, що гуарані насправді все добре знають.


Хотілося, правда, від цього племені дізнатися щось про мате, однак, на жаль, про наш улюблений напій не було сказано ні слова. Проте в програмі та фільмі висвітлено чимало цікавого про інших представників флори та фауни еквадорської сельви. Приміром, показано, як індіанці роблять спроби приручити анаконду, вирощують крокодилів, мов свійських тварин, щоб потім ними поласувати, збирають лікарські рослини. А ще на деяких кадрах можна побачити посуд із горлянок! Також ув одному з епізодів варять суп із... тукана.

Сучасній людині так не вистачає цього первісного, природного, справжнього... Що ж, нам із вами випав шанс долучитися до природи, хай навіть і в такий мережевий спосіб. :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: О Том О Сем(Дайджест)
« Ответ #31 : 02 Ноября 2014, 11:41:09 »
Душевна документалочка про родину нативних матеманів.


Оффлайн DIaMONd88

Re: О Том О Сем(Дайджест)
« Ответ #30 : 21 Сентября 2014, 23:45:59 »
До вашої уваги - мило ручної роботи на основі жерби мате родом із Парагваю. Виробник - "Wembé". Пропонують 15 сортів. Тут і миючий засіб для пілінгу, і для пом'якшення шкіри, і для чого завгодно. Правда, доволі кумедна назва лінії цього мила - “Wild Spirit of the Rainforest”. Фантазер, який створював її, певно забув, що падуб парагвайський - це рослина, яку в свійському середовищі тепер можна зустріти в десятки тисяч разів частіше, аніж у дикому. Тим не менше, романтичний ореол нікуди не зникає. І вирощений у горщечку мате-бонсай тішить і вабить погляд.

P. S. Очевидно, з 2010 року в них з'явилися види мила, які відповідають маркам жерби. Лінію ж розширювати треба! :)

Джерело>>

Оффлайн SdvigMate

  • Ассоциированные члены
  • Себадор
  • **
  • Сообщений: 548
  • Лайков: 13
  • Ерба Галактика!
Re: О Том О Сем(Дайджест)
« Ответ #29 : 21 Мая 2014, 12:49:05 »
Вьетнамская волынка  :vladoshki:
..поиграл, а затем и попил :)
МатеКосмос! ЕрбаВселенная!

Оффлайн Drinker

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 327
  • Лайков: 15
Re: О Том О Сем(Дайджест)
« Ответ #28 : 01 Мая 2014, 02:03:10 »
Йерба-одеколон и всякие крема уже видели, а как насчёт йерба-мыла?



Источник

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8479
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: О Том О Сем(Дайджест)
« Ответ #27 : 16 Января 2014, 19:31:25 »
Студент Дебоні заоохочує матеманів мити калабаси тільки водою без використання мила, інакше наступного разу друзі відмовляться пити з вашої посудинки.


цікаві, вони "північні сусіди" матеро з милом  :podstulom: хотів би я це побачити... :porvu:але пити потім якось не тягне  :obstenu:

PS: Публікація цікава, хоч в цілому нічого нового...але про 24 вітамін та 15 амінокислот сподобалось  :reader: :respect:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15