Голосование

Чи п'єте ви парагвайські марки мате переважно гарячим способом?

Так, нормальна тема
Ні, це блюзнірство!
Виключно в холодні пори року
Вельми рідко, майже ніколи
За стільки років не пробував/ла

Автор [EN] [BE] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [PL] [BG] [UA] [RU] Тема: Гарячий Парагвай?  (Прочитано 2064 раз)

Description:

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8479
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Гарячий Парагвай?
« Ответ #4 : 13 Мая 2020, 00:42:40 »
Ну, пачку бетоноподібного Ля Потента :) я, наскільки пригадую, домучив гарячими доливаннями. Тож питання: ти про смак говориш, чи про неповороткість бомбільї? Бо якщо про смак, то згоден: усілякі гербаси й компуести гарячі - це жерсть. Хоча великозернисту Камбу з мента й больдо я свого часу з радістю пропив гарячою. :)

А неповорткість бомбільї шимарономенів не лякає. :)

Бiльше про смак йшлося, хоча бомбу теж треба мати :reader: ]:D :yerbadrinker:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Гарячий Парагвай?
« Ответ #3 : 12 Мая 2020, 20:29:29 »
Та тут, власне, 100% залежить вiд бленду: якщо це Пахар чи Колон - то й бразильському  йжаку зрозумiло - що це народженi бути "завареними в окропi"  :yerbadrinker:
А от спробував би ти якийсь Пурахей чи то iнше бетоноподiбне борошно з пилом - то швиденько пригасив би цю свою "схильнiсть до гаряченького" :vspomnil:


Ну, пачку бетоноподібного Ля Потента :) я, наскільки пригадую, домучив гарячими доливаннями. Тож питання: ти про смак говориш, чи про неповороткість бомбільї? Бо якщо про смак, то згоден: усілякі гербаси й компуести гарячі - це жерсть. Хоча великозернисту Камбу з мента й больдо я свого часу з радістю пропив гарячою. :)

А неповорткість бомбільї шимарономенів не лякає. :)

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8479
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Гарячий Парагвай?
« Ответ #2 : 12 Мая 2020, 17:54:48 »
Та тут, власне, 100% залежить вiд бленду: якщо це Пахар чи Колон - то й бразильському  йжаку зрозумiло - що це народженi бути "завареними в окропi"  :yerbadrinker:
А от спробував би ти якийсь Пурахей чи то iнше бетоноподiбне борошно з пилом - то швиденько пригасив би цю свою "схильнiсть до гаряченького" :vspomnil:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Гарячий Парагвай?
« Ответ #1 : 12 Мая 2020, 15:50:54 »
За сім років матеювання заскочив себе на тому, що звик до непробачного (особливо з боку мешканців "серця Америки") гарячого способу розпивання парагвайських марок. Чи то з самого початку призвичаївся до такого "фальстарту", чи якась інша причина... Але звик. От і зараз пишу це й потягую "Колон" з 65-70-градусною.

Нещодавно поділився з двома аргентинцями, які застрягли на карантині в Києві, своєю гарячою пристрастю до парагвайських марок. Мовляв, вони [марки] мені в такий спосіб більше до душі. На що отримав схвалення й фразу: "Так, у мате вони виразніші". Ха, що б іще відповіли жителі Землі срібла. :)

Парагвайці парагвайцями, аргентинці аргентинцями. Хотів поцікавитися у вас, чи збігаються наші вподобання. Бо, за неофіційними даними, таких матеманів чимало.  ]:D


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15