Автор [EN] [BE] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [PL] [BG] [UA] [RU] Тема: Где купить Yerba Mate в Киеве?  (Прочитано 54088 раз)

Description:

Оффлайн Ramuel

Re: Где купить Yerba Mate в Киеве?
« Ответ #51 : 18 Июля 2015, 13:39:38 »
Типичный закон рынка, такую цену на мате люди "не переварили", существует 2 варианта компенсации курсовой разницы, которая возникла у нас в стране - уменьшение маржи продавца либо положить расходы курсовых разниц на отпускную цену, многие поступают в лучшем случае 50/50, но увы покупательная способность сегмента который пьет мате далеко не средний класс и многие просто отказываются от этого продукта так как он не является продуктом первой необходимости. В результате продавцам банально не выгодно торговать продуктом который не пользуется спросом через его относительную дороговизну.

Мое субъективное мнение - нужно искать более дешевых поставщиков, если они конечно существуют ;)

Вообщем конечно печально...ниче переживем ;)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Где купить Yerba Mate в Киеве?
« Ответ #50 : 02 Июля 2015, 14:33:34 »
А тим часом у "Форсмані" на Петрівці залишилися лише "Тарагуї". "Енергія" 500 г/160 грн і класичний 250 г/80 грн. "Нет завоза", - із ноткою суму в голосі каже продавчиня.

Оффлайн Arunas9991

Re: Где купить Yerba Mate в Киеве?
« Ответ #49 : 23 Апреля 2015, 09:00:54 »
На Петровке заметно расширился ассортимент аксессуаров: есть бомбы-пружинки, "лопатки", "бамбуковки" и даже "полуложки", про калабасы вообще молчу - там их широкое множество:


This photo brings me  back about 5 years ago, when I was just crazy about Pu EHr tea, you know Ixing teapots, pu ehr cakes directly from Yunnan.....


===========================UA==================================

Це фото відносить мене на 5 років назад, коли я шаленів по всіляких пуерах, це якщо знаєте Ixing teapots, пуерні "млинці" безпосередньо з Юннаня.
« Последнее редактирование: 07 Мая 2015, 00:14:43 от Cebador »

Оффлайн DIaMONd88

Re: Где купить Yerba Mate в Киеве?
« Ответ #48 : 23 Апреля 2015, 02:11:05 »
Зайшов учора в "Форсмани" на Петрівці. Закралося: а може завалялися в них там якісь цікаві пачки, бодай "Птахаріто" десь під прилавок закотився?.. А от і ні. Ситуація ще гірша, аніж була місяць-два тому. Тепер там навіть "Ла Мерседа" і "Юніона" немає. Залишився сам "Тарагуй": "Енергія" та класичний. І ціни вже не Форсманівські: 0,5 кг - 160 грн, 0,25 кг - 80 грн. Бамбукові бомбіжі узагалі неприємно вразили ціною - 100 грн.

Іще кілька нових калабас красуються на прилавках. Переважно гіганти без металевого обідка. Їхню вартість не запам'ятав.

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Где купить Yerba Mate в Киеве?
« Ответ #47 : 09 Ноября 2014, 17:31:52 »
На Петровке заметно расширился ассортимент аксессуаров: есть бомбы-пружинки, "лопатки", "бамбуковки" и даже "полуложки", про калабасы вообще молчу - там их широкое множество:


А що там із асортиментом жерби в них?
Лас Марiас оунлi...можна побачити на фото, одним словом: привiт 2006  :obstenu:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Где купить Yerba Mate в Киеве?
« Ответ #46 : 09 Ноября 2014, 02:22:02 »
На Петровке заметно расширился ассортимент аксессуаров: есть бомбы-пружинки, "лопатки", "бамбуковки" и даже "полуложки", про калабасы вообще молчу - там их широкое множество:


А що там із асортиментом жерби в них?

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Где купить Yerba Mate в Киеве?
« Ответ #45 : 08 Ноября 2014, 20:30:27 »
На Петровке заметно расширился ассортимент аксессуаров: есть бомбы-пружинки, "лопатки", "бамбуковки" и даже "полуложки", про калабасы вообще молчу - там их широкое множество:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн Drinker

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 328
  • Лайков: 15
Re: Где купить Yerba Mate в Киеве?
« Ответ #44 : 01 Сентября 2014, 22:46:30 »
Є там і кілька свіжіших упаковок жерби. В основному - Роза Еспесьяль (півкіло, термін збігає в вересні 2014), Ла Мерсед, Тарагуй і Юніон. Та й вони трохи дорожчі, ніж у тому ж Форсмані на Петрівці.

Форсман наше всё!  :yerbadrinker: Пока-что для Киева лучших цен нет, несмотря на всю экономическую неразбериху :porvu:  Главное, чтобы он не закрылся  :o :nenadolala:

Да, кстати, не дожидаясь с моря погоды (свободной экономической зоны с ЕС) и выхода на Польшу и Германию, закупился там Тарагуем, Юнионом, Ла Мерседом и Росамонте - и вполне доволен. Цены на уровне 5-6$ за полкило что считаю вполне приемлемым для наших широт.

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Где купить Yerba Mate в Киеве?
« Ответ #43 : 01 Сентября 2014, 22:37:16 »

І дійсно. Попри незнання продавчинею марок (я їй сам розповідав про них) і вмовляння купити, на зразок: "Наш хозяин порядочный человек, плохого не продаст", ми разом почали шукати дати. На перших чотирьох пачках їх ніби кіт злизав. Потім на одній із Тостад знайшов термін придатності, який збіг 2012 року.

Склалося враження, що дати підтерли навмисно ваткою з ацетоном, однак це лише припущення. Ні, я розумію, що ця трава могла бути тільки простроченою, але ж потрібно знати наскільки, коли купуєш. Не кота в мішку ж! Окрім того, коли на прострочку не просто не зробили хоча б символічної знижки, а реалізують її за тією ж ціною, що й свіжак (навіть, підозрюю, курс валюти врахувавши), вибачте, - це неподобство. 500 г Єміко, якщо правильно пам'ятаю, там сплавляють за 120 грн. Інші ціни, пардоне муа, не запам'ятав: емоції переповнювали :)

Крутив я, крутив у руках яскраво-жовту пачку Єміко... та, згадавши повну вивітреність аромату й смаку простроченої Тостади, яку ми дегустували на одному з клубних засідань, відмовився від ідеї купувати цю жербу. Виходячи, попросив вибачення, що нічого не придбав. Якби хоч одна з марок, що мене зацікавили, була в герметичній упаковці, то може б і наважився.

Авантюристи, котрим не шкода грошей і яких не лякає мінімум 2-річна прострочка, можуть завітати в цю крамницю. З задоволенням потім почитаю їхні відгуки про жербу. До речі, магазин переїхав з Глибочицької на Нижній Вал, 33.

Да ничего удивительного...во многих розничных точках по Киеву такая картина, потому-что свежий мате не завозится уже почти год, плюс к тому постоянно скачущий курс доллара совершенно не внушает оптимизма  :obstenu:
Но скидочку конечно могли бы сделать, чтоб "моль не поточила", собственно кто делает - тот и "в дамках", по крайней мере в меньшем убытке  :yerbamigos:

Є там і кілька свіжіших упаковок жерби. В основному - Роза Еспесьяль (півкіло, термін збігає в вересні 2014), Ла Мерсед, Тарагуй і Юніон. Та й вони трохи дорожчі, ніж у тому ж Форсмані на Петрівці.

Форсман наше всё!  :yerbadrinker: Пока-что для Киева лучших цен нет, несмотря на всю экономическую неразбериху :porvu:  Главное, чтобы он не закрылся  :o :nenadolala:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Где купить Yerba Mate в Киеве?
« Ответ #42 : 01 Сентября 2014, 19:19:21 »
Я сегодня купил калабас и несколько сортов матэ (Rio Organic, Rosamonte b Kraus Pionero) в Alpaca Mistica на Глыбочицкой, 58. Очень приятная атмосфера в магазине. Сайт www.alpacamistica.com


Гуляючи по Подолу, помітив цю крамницю. Привернула увагу вивіска з етнічними малюнками (на одному із них індіанець п'є мате) і напис "альпака". У двері магазину довелося стукати. Виявилося, що прийшов я, коли робочий день у продавців уже закінчився. Однак мене впустили.

Вперше, що впало в око - різноманіття калабас і поронго. З лагінарій, деревини і навіть кілька декоративних керамічних. Ну а потім... "Yemico", "Tostada", "Tostada Hierbas del Oasis", "La Oberena" та ще кілька марок. "Вау", - сказала подумки моя емоційна матеманська частина . :o "Треба глянути терміни придатності, бо слід цієї трави в Україні давно пропав", - холодним душем нагадала про себе раціональність. 8)

І дійсно. Попри незнання продавчинею марок (я їй сам розповідав про них) і вмовляння купити, на зразок: "Наш хозяин порядочный человек, плохого не продаст", ми разом почали шукати дати. На перших чотирьох пачках їх ніби кіт злизав. Потім на одній із Тостад знайшов термін придатності, який збіг 2012 року.

Склалося враження, що дати підтерли навмисно ваткою з ацетоном, однак це лише припущення. Ні, я розумію, що ця трава могла бути тільки простроченою, але ж потрібно знати наскільки, коли купуєш. Не кота в мішку ж! Окрім того, коли на прострочку не просто не зробили хоча б символічної знижки, а реалізують її за тією ж ціною, що й свіжак (навіть, підозрюю, курс валюти врахувавши), вибачте, - це неподобство. 500 г Єміко, якщо правильно пам'ятаю, там сплавляють за 120 грн. Інші ціни, пардоне муа, не запам'ятав: емоції переповнювали :)

Крутив я, крутив у руках яскраво-жовту пачку Єміко... та, згадавши повну вивітреність аромату й смаку простроченої Тостади, яку ми дегустували на одному з клубних засідань, відмовився від ідеї купувати цю жербу. Виходячи, попросив вибачення, що нічого не придбав. Якби хоч одна з марок, що мене зацікавили, була в герметичній упаковці, то може б і наважився.

Авантюристи, котрим не шкода грошей і яких не лякає мінімум 2-річна прострочка, можуть завітати в цю крамницю. З задоволенням потім почитаю їхні відгуки про жербу. До речі, магазин переїхав з Глибочицької на Нижній Вал, 33.

Є там і кілька свіжіших упаковок жерби. В основному - Роза Еспесьяль (півкіло, термін збігає в вересні 2014), Ла Мерсед, Тарагуй і Юніон. Та й вони трохи дорожчі, ніж у тому ж Форсмані на Петрівці.

Серед позитивів, як я вже писав, - різноманіття матеро. Щоправда, радше, кількісне, аніж якісне: посудинок багато, проте вони здебільшого однотипні. Є й кілька оригінальних.

Ціни на аксесуари, як мені здалося, теж не дуже демократичні.

Інтер'єр крамниці створює приємну атмосферу. Це підтвердив і мій друг, який стояв поруч, поки я роздивлявся жербу й аксесуари.

P. S. Коли побачив напис "альпака", подумав, що йдеться про бомбіжі з альпаки. Виявилося, що так іще називається шерсть :)

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Где купить Yerba Mate в Киеве?
« Ответ #41 : 03 Июня 2014, 00:29:28 »
Побывал давеча на Петровке в той точке, что возле книжного рынка - купил пачку премиальной Розы за 80грн  :yerbadrinker: и был приятно удивлён выбором аксессуаров  :respect: - калабасы в ассортименте от 60 (простая, но симпатичная тыквочка 150-170мл) до 180грн (в мельхиоровой оправе). Кроме того, в наличии вся линейка Лас Мариас, в т.ч. Union BIO. Цены пока-что прежние.
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Где купить Yerba Mate в Киеве?
« Ответ #40 : 26 Мая 2014, 18:00:00 »
Риб'ята, як ви знаєте, в Україні вже вельми відчутно піднялися ціни на жербу й не відомо, чи вони найближчим часом упадуть. Тож наразі є сенс поповнити свої запаси трави. Хочу дати дружню пораду киянам і гостям столиці (не подумайте, що це реклама!). В "Форсмані" на Петрівці досі можна придбати "Росамонте", "Тарагуй", "Ла Мерсед" і "Селекту" за старими цінами. Щоправда, в них там залишилися тільки півкілограмові упаковки. Продавщиці кажуть, що тепер більші не замовлятимуть, оскільки вже наступна партія товару збуватиметься за значно вищою вартістю. Звісно, терміни придатності жерби, яка залишилася, теж постійно скорочуються. Наприклад, преміальна "Роза" стане простроченою в вересні цього року. Та зважаючи на нинішню ситуацію, запастися травою з такими характеристиками - не найгірший варіант. Я, правда, взяв собі лише упаковку.

Ситуація, переконаний, з часом поліпшиться. Але кожен має подбати про свою калабасу вже сьогодні :)  



Обзавёлся там сегодня пачкой Тарагуя Энергия...за 75грн, учитывая срок годности до 2015года вполне приемлемо...по результатам дегустации напишу обзорчик :)
« Последнее редактирование: 26 Мая 2014, 18:03:55 от Cebador »
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Где купить Yerba Mate в Киеве?
« Ответ #39 : 11 Мая 2014, 23:10:18 »
Риб'ята, як ви знаєте, в Україні вже вельми відчутно піднялися ціни на жербу й не відомо, чи вони найближчим часом упадуть. Тож наразі є сенс поповнити свої запаси трави. Хочу дати дружню пораду киянам і гостям столиці (не подумайте, що це реклама!). В "Форсмані" на Петрівці досі можна придбати "Росамонте", "Тарагуй", "Ла Мерсед" і "Селекту" за старими цінами. Щоправда, в них там залишилися тільки півкілограмові упаковки. Продавщиці кажуть, що тепер більші не замовлятимуть, оскільки вже наступна партія товару збуватиметься за значно вищою вартістю. Звісно, терміни придатності жерби, яка залишилася, теж постійно скорочуються. Наприклад, преміальна "Роза" стане простроченою в вересні цього року. Та зважаючи на нинішню ситуацію, запастися травою з такими характеристиками - не найгірший варіант. Я, правда, взяв собі лише упаковку.

Ситуація, переконаний, з часом поліпшиться. Але кожен має подбати про свою калабасу вже сьогодні :) 


Оффлайн Uliss

Re: Где купить Yerba Mate в Киеве?
« Ответ #38 : 30 Апреля 2014, 18:09:33 »
Сегодня заехав на рынок Киквидзе, 1/3 (угол Киквидзе и Бастионной - в яме), случайно наткнулся на чайную точку где видел несколько марок йербы по вполне демократичным ценам:
Anna Park - 50грн
Pajarito - 35грн
Kamba - 35грн
Rosamonte - 35грн
Taragui - 35грн

250-грамовки, ясное дело, но всё-равно с поправкой на курс, неплохо как для розницы.

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8551
  • Лайков: 925
  • Координатор Клуба
Re: Где купить Yerba Mate в Киеве?
« Ответ #37 : 09 Апреля 2014, 02:03:34 »
Видел на Петровке Taragui Molienda Brasilena TIPO PC-1 по 65грн (помню кто-то спрашивал вроде)
« Последнее редактирование: 11 Апреля 2014, 01:08:00 от Cebador »
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15