Автор [EN] [BE] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [PL] [BG] [UA] [RU] Тема: *****Мате-аксесуари від DIaMONd88'а*****  (Прочитано 18538 раз)

Description:

Оффлайн Ellex

  • Ассоциированные члены
  • Матеман
  • **
  • Сообщений: 143
  • Лайков: 0
Re: *****Мате-аксесуари від DIaMONd88'а*****
« Ответ #7 : 10 Февраля 2017, 15:05:30 »
Як вам моя дебютна бразильська куя? :yerbadrinker:
Супер! Ми в захваті! Можеш же, коли хочеш)))

Оффлайн DIaMONd88

Re: *****Мате-аксесуари від DIaMONd88'а*****
« Ответ #6 : 10 Февраля 2017, 14:43:20 »
На 32-му матеандо новоспечений клабер запитав мене: "Чи майструєш ти поронго?". Тоді я відповів "ні". Але трошки поміркував і вирішив: а чому б не змайструвати?

Як вам моя дебютна бразильська куя? :yerbadrinker:

Об'єм – 230 мл.
Потребує незначного оживлення.

« Последнее редактирование: 10 Февраля 2017, 22:49:21 от DIaMONd88 »

Оффлайн DIaMONd88

Re: *****Мате-аксесуари від DIaMONd88'а*****
« Ответ #5 : 29 Декабря 2016, 18:46:25 »
Якщо мате найкраще готувати в калабасі, то і зберігати його добре в гарбузовій жербері. Ось вам така посудинка, об'ємом 850 мл. Вона також може слугувати флягою для терере чи води.

У цьому посуді рідина довше триматиме свою температуру, аніж у скляному чи пластиковому. А якщо засипете в нього крупу, то ніяка міль чи жучки туди не пролізуть. Завдяки пористим стінкам, розташоване всередині дихатиме, але не вивітрюватиметься.

До того ж таку жерберу можна використовувати для декору кімнати чи кухні. :risuyu:

А ще – дивувати нею друзів. Уявляєте: витягаєте цю пляшку на пікніку, і всі одразу починають розпитувати про неї. :)

Чудовий подарунок для шанувальників усього натурального.

Оффлайн DIaMONd88

Re: *****Мате-аксесуари від DIaMONd88'а*****
« Ответ #4 : 27 Декабря 2016, 00:54:12 »
Добрий вечір. Зацікавився вашими калабасами. Але мені потрібно точно виміряний об"єм. Підійде на 350-400 мл. Можливо ще є "Маянський Чебурашка" на 350 мл. :respect: Або надайте альтернативні варіанти.  Уточніть ціну.


Вітаю. Усі подробиці вже надіслав Вам в особистому повідомленні. Спасибі за інтерес. :yerbamigos:


Оффлайн monti

Re: *****Мате-аксесуари від DIaMONd88'а*****
« Ответ #3 : 26 Декабря 2016, 20:41:52 »
Добрий вечір. Зацікавився вашими калабасами. Але мені потрібно точно виміряний об"єм. Підійде на 350-400 мл. Можливо ще є "Маянський Чебурашка" на 350 мл. :respect: Або надайте альтернативні варіанти.  Уточніть ціну.

Оффлайн DIaMONd88

Re: *****Мате-аксесуари від DIaMONd88'а*****
« Ответ #2 : 05 Декабря 2016, 19:42:21 »
А поки до нас їхатиме жерба, комусь може дістатися ось така калабаса на 200 мл. Шанувальникам туканів і Tucanguá присвячується. :) Звертайтеся особистими повідомленнями.


Оффлайн DIaMONd88

*****Мате-аксесуари від DIaMONd88'а*****
« Ответ #1 : 27 Ноября 2016, 00:27:21 »
Усе почалося з того, що прикрасив собі ось цю калабасу:



Потім забаглося повтілювати на гарбузовій поверхні чергові мистецькі ідеї, тож з'явилася ще одна оздоблена калабаса, а потім – іще одна й іще одна... Це – "Маянський Чебурашка" на 350 мл, "Трипільский мензурик" (70 мл), "Індіанський лабіринт" (450 мл) і серцеподібна з орнаментами (450 мл).

Словом, хто бажає придбати, пишіть у приватних повідомленнях. А ще заглядайте до мене на сторінку з бомбільями>>, де принагідно можна підібрати калабасам пари. :)  

Усім приємних матеювань із оригінальними аксесуарами! :yerbadrinker:

Далі буде...


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15