Автор [EN] [BE] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [PL] [BG] [UA] [RU] Тема: Технические вопросы  (Прочитано 74234 раз)

Description:

Оффлайн markitluli

Re: Технические вопросы
« Ответ #143 : 06 Июля 2013, 09:38:51 »
якщо це такий як цей    http://drummer.org.ua/forum/

то дійсно функціоналом він кращий і я за перехід)

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8476
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Технические вопросы
« Ответ #142 : 06 Июля 2013, 00:39:37 »
Цитировать
Можливо, апдейт до 2-ї версії, але трошечки згодом - я вивчаю як краще це зробити, щоб зберегти якомога більше індивідуальних "фішок"-модів, які встановлені на цьому форумі 

Сильно ця 2-а версія має відрізнятися від теперішньої? Як на мене ця оформлена дуже навіть вдало.

ось наприклад: http://uahorses.com/Forum/
відрізняється звичайно, але дізайн - то другорядне, його можна під будь-яку версію "заточить", перш за все - функціоналом.
От і дивіться треба воно таке чи ні...я сам ще в роздумах  :reader: :mateforum:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн markitluli

Re: Технические вопросы
« Ответ #141 : 05 Июля 2013, 22:27:48 »
Цитировать
Можливо, апдейт до 2-ї версії, але трошечки згодом - я вивчаю як краще це зробити, щоб зберегти якомога більше індивідуальних "фішок"-модів, які встановлені на цьому форумі 

Сильно ця 2-а версія має відрізнятися від теперішньої? Як на мене ця оформлена дуже навіть вдало.

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8476
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Технические вопросы
« Ответ #140 : 05 Июля 2013, 01:05:37 »
Вже кілька разів пробував скористатися пошуком на форумі, використовуючи не лише графу "пошук за словом", а коли пробував ти ввести, щоб шукало повідомлення одного Користувача, чи якщо вводити Період часу повідомлень, то на такі фактори система пошуку не зважає..... нажаль...Не знаю чи можливо щось з цим зробити, але було б добре..

Можливо, апдейт до 2-ї версії, але трошечки згодом - я вивчаю як краще це зробити, щоб зберегти якомога більше індивідуальних "фішок"-модів, які встановлені на цьому форумі  :yerbamigos:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн markitluli

Re: Технические вопросы
« Ответ #139 : 04 Июля 2013, 22:21:06 »
Вже кілька разів пробував скористатися пошуком на форумі, використовуючи не лише графу "пошук за словом", а коли пробував ти ввести, щоб шукало повідомлення одного Користувача, чи якщо вводити Період часу повідомлень, то на такі фактори система пошуку не зважає..... нажаль...Не знаю чи можливо щось з цим зробити, але було б добре..

Оффлайн markitluli

Re: Технические вопросы
« Ответ #138 : 13 Июня 2013, 15:35:20 »
Цитировать
Справа тут навіть не в двіжку, а у політиці. Зокрема, протидія спам-ботам, які збирають контактні дані із профілів. Окрім того, були прецеденти зловживання цією функцією з боку зареєстрованих користувачів (розсилання спаму в лічку та на поштові скриньки). Тому доступ до приватних даних користувачів (які доречі зараз захищаються відповідним законом) обмежено для всіх окрім модераторів та адміністратора.

все зрозуміло і ясно як в білий день. Дякую за обгрунтоване пояснення)

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8476
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Технические вопросы
« Ответ #137 : 13 Июня 2013, 12:11:59 »
Цитировать
Тому що це адміністративна функція.

Думав, що редагування вже є адміністративною функцією, а простий перегляд - щоб взнати форумчанина поближче думав відкритий і для простих користувачів. (досвід взятий з інших форумів.)
Справа тут навіть не в двіжку, а у політиці. Зокрема, протидія спам-ботам, які збирають контактні дані із профілів. Окрім того, були прецеденти зловживання цією функцією з боку зареєстрованих користувачів (розсилання спаму в лічку та на поштові скриньки). Тому доступ до приватних даних користувачів (які доречі зараз захищаються відповідним законом) обмежено для всіх окрім модераторів та адміністратора.
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн Vazamak

  • Yerba-Куклачёв
  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 345
  • Лайков: 1
Re: Технические вопросы
« Ответ #136 : 13 Июня 2013, 11:28:07 »
Форумный движок форумному движку - рознь. Где-то юзера могут смотреть профили, где-то нет. Там, где ты видел, что могут, какой стоит? phpbb? vbulletin?
Как показали последние события - предпоследние были лучше.

Оффлайн markitluli

Re: Технические вопросы
« Ответ #135 : 13 Июня 2013, 07:30:48 »
Цитировать
Тому що це адміністративна функція.

Думав, що редагування вже є адміністративною функцією, а простий перегляд - щоб взнати форумчанина поближче думав відкритий і для простих користувачів. (досвід взятий з інших форумів.)

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8476
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Технические вопросы
« Ответ #134 : 13 Июня 2013, 02:06:36 »
питання до адміністрації. -Чому не можна переглядати профілі інших користувачів форуму?

Тому що це адміністративна функція.
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн markitluli

Re: Технические вопросы
« Ответ #133 : 12 Июня 2013, 16:37:06 »
питання до адміністрації. -Чому не можна переглядати профілі інших користувачів форуму?

Оффлайн markitluli

Re: Технические вопросы
« Ответ #132 : 10 Июня 2013, 09:17:46 »
це я розумію, і знаю що таке закон про авторське право.
Просто не думаю, що тут хто-небудь якимись фотографіями чи картинками міг би комусь чимось зашкодити. Але якщо всі не вважають так як я - тоді вихід як сказав Cebador - зробити певні правила щодо посту фотографій на цьому форумі.

Оффлайн VAL

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 395
  • Лайков: 0
Re: Технические вопросы
« Ответ #131 : 10 Июня 2013, 08:13:57 »
Dura lex sed lex - закон суров, но это закон (латинская пословица)

Любой предмет творчества, в том числе и фотографии, охраняются законом об авторском праве, с соответствующими правилами на публикацию.

Оффлайн markitluli

Re: Технические вопросы
« Ответ #130 : 10 Июня 2013, 00:22:59 »
Цитировать
Треба при цьому ще враховувати авторськi права на деякi зображення! 

хіба все настільки радикально і суворо. Чим і кому можуть зашкодити якісь фотографії чи картинки на цьому форумі?

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8476
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Технические вопросы
« Ответ #129 : 10 Июня 2013, 00:04:37 »
завантажити фото на цей форум методом + і прикріпити - найкращий варіант - тоді воно нікуди не дінеться. А кидати URL з якогось сайту це не вихід - рано чи пізно пропаде. Якщо люди та адміністрація хоче, щоб цей форум розвивався ще років 5-10 то дійсно з цим треба щось робити. На рахунок санкцій сказати не маю що, але от в правилах можна було б зазначити, що фото та картинки(мова не йде про якийсь сайт, статтю і тому подібне) приєднювати лише до цього форуму, а не методом вставки посилання на фото.
Треба при цьому ще враховувати авторськi права на деякi зображення!  :vspomnil:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15