Автор [EN] [BE] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [PL] [BG] [UA] [RU] Тема: Необычные мате-аксессуары  (Прочитано 42057 раз)

Description:

Оффлайн VAL

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 395
  • Лайков: 0
Re: Необычные мате-аксессуары
« Ответ #60 : 22 Сентября 2014, 19:56:41 »
Чувствую, мелкие фракции так будут рваться наружу при встряхивании.
А так симпатично, конечно.  :ho4esh_mate:

Оффлайн Drinker

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 327
  • Лайков: 15
Re: Необычные мате-аксессуары
« Ответ #59 : 21 Сентября 2014, 22:43:39 »
оригинально сделано, очевидно вручную:


Оффлайн DIaMONd88

Re: Необычные мате-аксессуары
« Ответ #58 : 11 Сентября 2014, 18:05:17 »
из такого сосуда очевидно настоящие гаучо пьют мате на свадьбу:


Як на мене, доволі звичайна посудинка. У цій темі такої кунсткамери понавикладали, що трохи видовжена калабаса вже й не сприймається як щось незвичайне.

 

Ну чому це звичайна? Не кожен день доводиться пити з таких "фужерів"  і чим він звичайніший за той крапчастий керамічний матеро, що на попередньому зображенні?  :obstenu: Здається коментар з розряду тих де варто додавати ІМХО, щоб не поширювати власну думку на точку зору більшості. :porvu:


Так я ж і почав із фрази "Як на мене". :vspomnil: Це те саме, що й "ІМХО".

І на форумі кожен, наскільки мені відомо, говорить за себе, а не "поширює власну думку на точку зору більшості". Окрім того, як будемо визначати цю саму точку зору більшості? В межах нашого ресурсу це найбільш доречно робити шляхом голосування двох типів: а) усі клацають на якийсь із пунктів: "оригінальна калабаса", "не оригінальна калабаса"; б) всі впродовж певного часу пишуть окремі пости, а потім їх хтось аналізує, й визначає, яких думок більше. А міркування одного-двох чи навіть трьох користувачів не може відображати думку всього форуму. :obstenu:

Онлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8477
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Необычные мате-аксессуары
« Ответ #57 : 11 Сентября 2014, 17:53:31 »
из такого сосуда очевидно настоящие гаучо пьют мате на свадьбу:


Як на мене, доволі звичайна посудинка. У цій темі такої кунсткамери понавикладали, що трохи видовжена калабаса вже й не сприймається як щось незвичайне.

 

Ну чому це звичайна? Не кожен день доводиться пити з таких "фужерів"  і чим він звичайніший за той крапчастий керамічний матеро, що на попередньому зображенні?  :obstenu: Здається коментар з розряду тих де варто додавати ІМХО, щоб не поширювати власну думку на точку зору більшості. :porvu:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Необычные мате-аксессуары
« Ответ #56 : 11 Сентября 2014, 01:24:51 »
из такого сосуда очевидно настоящие гаучо пьют мате на свадьбу:


Як на мене, доволі звичайна посудинка. У цій темі такої кунсткамери понавикладали, що трохи видовжена калабаса вже й не сприймається як щось незвичайне.

 

Оффлайн Drinker

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 327
  • Лайков: 15
Re: Необычные мате-аксессуары
« Ответ #55 : 11 Сентября 2014, 00:44:32 »
из такого сосуда очевидно настоящие гаучо пьют мате на свадьбу:
« Последнее редактирование: 11 Сентября 2014, 00:46:30 от Drinker »

Оффлайн DIaMONd88

Re: Необычные мате-аксессуары
« Ответ #54 : 09 Сентября 2014, 00:14:49 »
Was ist das? :o Прикріплений нижче предмет для матепиття в мене викликає асоціації тільки з істотою, прикріпленою ще нижче. :yerba_otrava:

Оффлайн DIaMONd88

Re: Необычные мате-аксессуары
« Ответ #53 : 07 Сентября 2014, 02:30:21 »
Нагадало грушеподібну калабасу закритого типу, світлину якої опублікували на форумі раніше.


На форумі їх так і не знайшов, тож ось вам ці "грушки":


Оффлайн DIaMONd88

Re: Необычные мате-аксессуары
« Ответ #52 : 07 Сентября 2014, 02:22:54 »
Які ж бомбіжі використати для матеро у стилі індіанских тотемів?.. Ясна річ - у формі змій :)

Оффлайн Drinker

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 327
  • Лайков: 15
Re: Необычные мате-аксессуары
« Ответ #51 : 18 Августа 2014, 23:39:49 »
Как бы там было ни было, но то что он по теме данного топика - это 100%  :yerbadrinker:

Оффлайн DIaMONd88

Re: Необычные мате-аксессуары
« Ответ #50 : 18 Августа 2014, 19:22:34 »
Если перевернуть матеро и ссыпать траву к высокому бортику, а затем доливать с края низкого - трава будет равномерно промываться, по мере намокания сползая сверху вниз.


А як тільки поставимо цю посудину на стіл - верхня жерба зсиплеться донизу (бо підставки для того, щоб зафіксувати її в положенні на боку не передбачено), і всі старання, виходить, марні.

Оффлайн VAL

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 395
  • Лайков: 0
Re: Необычные мате-аксессуары
« Ответ #49 : 18 Августа 2014, 18:50:44 »
Во всяком случае другого логичного обьяснения такому вырезу я не нашел.

Абсолютно верно!
А такой нетривиальный подход к процессу изготовлению калабасов полностью исключает перемешивание фракций. В общем, этому матеро путь только на полочку шкафа.

Оффлайн Drinker

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 327
  • Лайков: 15
Re: Необычные мате-аксессуары
« Ответ #48 : 18 Августа 2014, 16:12:07 »
Стрьомнувато якось.... :yazik:
:vspomnil: вака-вака-вака  :bomba:

Тоже не понял, причем тут начинающие? С таким калабасом и гуру вряд ли справится. Не практично совершенно, однако действительно необычно (потому и в этом разделе).

Если перевернуть матеро и ссыпать траву к высокому бортику, а затем доливать с края низкого - трава будет равномерно промываться, по мере намокания сползая сверху вниз. Во всяком случае другого логичного обьяснения такому вырезу я не нашел.

Оффлайн DIaMONd88

Re: Необычные мате-аксессуары
« Ответ #47 : 17 Августа 2014, 23:44:54 »
Так, але ж унiкальнiсть наведеноi вище конструкцii не лише у фiксованому розташуваннi бомбiжi, а й в специфiчному розтинi верхiвки матеро, завдяки якому можна зручно заправляти навiть початкiвцям!


Ага, і в цю посудину автоматично вміщається на мілілітрів 40 менше рідини, ніж у звичайну калабасу такого ж розміру. :obstenu: Не практично.

Оффлайн VAL

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 395
  • Лайков: 0
Re: Необычные мате-аксессуары
« Ответ #46 : 17 Августа 2014, 22:38:48 »
Стрьомнувато якось.... :yazik:
:vspomnil: вака-вака-вака  :bomba:

Тоже не понял, причем тут начинающие? С таким калабасом и гуру вряд ли справится. Не практично совершенно, однако действительно необычно (потому и в этом разделе).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15