Автор [EN] [BE] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [PL] [BG] [UA] [RU] Тема: Guayaki  (Прочитано 19818 раз)

Description:

Оффлайн Yegor

Re: Guayaki
« Ответ #64 : 06 Июня 2017, 12:39:02 »
На днях получил традиционный Guayaki. Первые впечатления такие: реально долго пьётся, мягкий вкус. Производитель обещал аргентино-парагвайскую смесь, но мне больше чудится аргентино-бразильская.
Нравится или нет пока сказать не могу, так как тот же San Mateo мне раза с пятого только зашёл.

Оффлайн DIaMONd88

Re: Guayaki
« Ответ #63 : 01 Января 2017, 20:13:17 »
Стенограма Guayaki

Умови матеювання: калабаса 230 мл, засипана жербою на 2/3.
Велике матеманське спасибі Модестові, який надіслав із файного міста Тернополя пробничок. Його якраз вистачило на 2/3 калабаси.

Аромат сухої трави нагадав Kraus Organica. Спочатку промивав ка’а теплою водою (її температуру термометром не міряв, за відчуттями – 60-65 °C). Аромат мокрої жерби своєю пропеченістю нагадав Taragui і Campeche

1-ше доливання одразу викликало стійкі асоціації з Canarias'ом, які за кілька секунд примножилися зеленавістю вищезгаданого Kraus Organica.

2-ге доливання: присмак Campeche. Післясмак – легка терпкість.

3-тє доливання: відчутно розкривається смак: Канаріасовість і легка анальгіноподібна кислинка традиційного Pajarito в теплому варіанті.

4-те доливання гарячішою водою (за відчуттями – до 75 °C): на перший план виходить кислинка. Трохи слабшає густина.

5-те доливання: надто увиразнюється кислість і трохи менше – полиноподібна гіркота.

6-те доливання: гіркота насичена, округла, однозначна.

7-ме доливання: після тривалого настоювання (хв 10) відчувається анальноподібний післясмак. Відчутно легшає та стає прозорішим головний смак.

8-ме доливання: майже лавадо.


Варто зазначити, що між 3-м і 8-м доливанням я давав напою довго настоюватися. Цьго з Guayaki ліпше не робити. Також помітив, що краще промивати цю жербу теплою водою. 70 °C їй навіть може бути забагато.

Марка доволі тривала та насичена, проте після першого матеювання не викликала в мене тих овацій, які спостерігаються на форумі. Правда, в індивідуальному рейтингу я поставив би її вище такого схожого Canarias'а, оскільки жерба Guayaki дещо різноманітніша за свого брата.


Оффлайн barbudo

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 364
  • Лайков: 17
Re: Guayaki
« Ответ #62 : 24 Декабря 2016, 22:09:02 »
ну, "зялёную" я піў і думаю, што гэта йерба натуральнай сушкі, не абсмальвалі яе, карацей. я проста пытаюся што ў жоўтым пачку.

Оффлайн sao007

  • Yerba Mate Now!
  • Ассоциированные члены
  • Мате Гуру
  • **
  • Сообщений: 3149
  • Лайков: 411
  • Yerba favorita: Reserva del Tupa
Re: Guayaki
« Ответ #61 : 24 Декабря 2016, 21:29:38 »
barbudo, а чаму вырашыў, што менавіта такія адрозненні? пастаўшчыкі травы для гэтага вытворцы - Руіз дэ Монтойя, Сан Матэа ды індзейцы ачэ...мяркую, што ва ўсіх трох выпадках можна разлічваць на якасць)
all phenomena are empty

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8479
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Guayaki
« Ответ #60 : 24 Декабря 2016, 20:43:27 »
калі ў зялёны пачак фасуюць йербу натуральнай сушкі, дык у жоўты паскоранай? я правільна разумею?

Было такое предположение, но ни на пачке ни на сайте не нашел подтверждения сего либо того, что это символизирует выдержку дольше стандартной.
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн barbudo

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 364
  • Лайков: 17
Re: Guayaki
« Ответ #59 : 23 Декабря 2016, 22:31:57 »
калі ў зялёны пачак фасуюць йербу натуральнай сушкі, дык у жоўты паскоранай? я правільна разумею?

Оффлайн DIaMONd88

Re: Guayaki
« Ответ #58 : 30 Ноября 2016, 22:08:11 »
Ні, не замовляв - у подарунок привезли :-) А ще - якусь невідому досі єрба "Ecoteas". Ще її не куштував.


Круто. По-доброму вам заздрю. :) Хотілося б спробувати цей Гуаяк – у світі жерби маяк. :)




Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8479
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Guayaki
« Ответ #57 : 30 Ноября 2016, 17:23:29 »
Ні, не замовляв - у подарунок привезли :-) А ще - якусь невідому досі єрба "Ecoteas". Ще її не куштував.
Це те, що не вдалось замовити минулого разу - будемо чекати на звiт з нетерпiнням :yerbamigos: :reader:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн Модест

  • Ассоциированные члены
  • Матеман
  • **
  • Сообщений: 102
  • Лайков: 16
  • Yerba favorita:: Rosamonte
Re: Guayaki
« Ответ #56 : 30 Ноября 2016, 16:26:23 »
Ні, не замовляв - у подарунок привезли :-) А ще - якусь невідому досі єрба "Ecoteas". Ще її не куштував.

Оффлайн DIaMONd88

Re: Guayaki
« Ответ #55 : 30 Ноября 2016, 15:35:48 »
Guayaki Traditional. Або "подарунок з Америки". Я вам скажу, оце трава, оце "подарунок"!


Хтось вам зі Штатів привіз? Чи замовляли?


Оффлайн Модест

  • Ассоциированные члены
  • Матеман
  • **
  • Сообщений: 102
  • Лайков: 16
  • Yerba favorita:: Rosamonte
Re: Guayaki
« Ответ #54 : 30 Ноября 2016, 08:19:20 »
Guayaki Traditional. Або "подарунок з Америки". Я вам скажу, оце трава, оце "подарунок"! Смачна, запашна, збалансована. Запах просто, просто неймовірний! Запаяна герметично у щось типу фольги, після відкриття терміново була захована в велику жерстяну банку для чаю. Щоб ні крапельки цього запаху не втекло! Я не знаю з чим його можна порівняти, цей запах. Структура і помол... та яке це має значення, якщо баланс досягнуто. На смак - це свіжість, радість, смакота! Так, у мене такі епітети, не чекайте сіна/трав/чорносливу. Бо смак цієї трави - це емоції. Я не зрозумів як опустів термос - я ж тільки почав! Закусувати цю траву не хочеться, нема ні гіркоти, ні кислоти - лише чистий, ніжний, збалансований смак. Але! Не смійте, чуєте, не смійте лити гарячу воду! Це не для неї. Не знаю скільки градусів, але вода повинна бути тепла. Не окріп, не гаряча - тепла! Ця єрба зупиняє час, я вам скажу. Сніданок? Почекає! Робота? Почекає!!! Всім мир, це найкраще мате.

Оффлайн турецкий

  • Yerba Mate Club .UA
  • Себадор
  • ***
  • Сообщений: 613
  • Лайков: 38
  • the time is now
Re: Guayaki
« Ответ #53 : 16 Сентября 2016, 17:14:11 »
Отлично наговорил , Yegor !
Почему то в моей черепной коробке , сильно укоренилось представление о том , что Бразильское мате - это исключительно мукообразный продукт , требующий навыка приготовления =) Увиденное количество и размерность палок мягко говоря удивила , хоть и упомянуто , что стебли тонкие , но картинка выдаёт обратное (не спецэффектами ль балуешься  ;D ) .. Насчет " оригинальной органичности " могу поспорить , как правило , действительно стоящий продукт не пойдет на экспорт , а будет употребляться внутри страны , а если он еще и на самом деле стоящий , то и внутри страны необходимо будет приложить неимоверный труд , чтоб насладиться .. ну , про маркетинговые ляпы упомянуто точно .. так или иначе , аппетит то раззадорило =)   :yerbamigos:
Надпись на камне в Тибете: научились ли Вы радоваться препятствиям?

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8479
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Guayaki
« Ответ #52 : 15 Сентября 2016, 07:15:24 »
Новый обзор на Guayaki.
https://www.youtube.com/watch?v=KKireViEemY
Прекрасный обзор  :yerbamigos: :respect:
По поводу артитос - замечал их, но не в критическом количестве, где меня действительно поразило засилье "паленки" - так это в органическом щегле.  :obstenu:
Насчет бленда - палки как палки, не сказал бы, что прямо тонкие, может потоньше чем у Пипоры или Розы, но в целом вполне стандартно.
« Последнее редактирование: 16 Сентября 2016, 23:03:45 от Cebador »
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн Yegor

Re: Guayaki
« Ответ #51 : 14 Сентября 2016, 23:17:48 »
Новый обзор на Guayaki.
https://www.youtube.com/watch?v=KKireViEemY

Оффлайн DIaMONd88

Re: Guayaki
« Ответ #50 : 18 Января 2016, 01:56:42 »
Мате-шот за версією "Guayaki".

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15