Автор [EN] [BE] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [PL] [BG] [UA] [RU] Тема: Подставка для сушки калабаса  (Прочитано 23674 раз)

Description:

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8479
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Подставка для сушки калабаса
« Ответ #55 : 16 Апреля 2015, 14:57:41 »
Змайстрував іще одну підставку для просушування калабас. В екостилі: нижня частина - це абрикосовий зріз, перпендикулярна гілка посередині, якщо правильно пригадую, вишнева. Коли мокра калабаса висихає на такому майже повністю нейче-девайсі, то ще деякий час злегка пахне вишневою деревиною.

Пізніше планую виготовити теж дерев'яну, але трохи індустріальнішу підставку.

 

Подставка - супер!  :respect: Только древесина снизу боюсь быстро потемнеет от стекающего мате.  :vspomnil:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн DIaMONd88

Re: Подставка для сушки калабаса
« Ответ #54 : 15 Апреля 2015, 19:09:33 »
Змайстрував іще одну підставку для просушування калабас. В екостилі: нижня частина - це абрикосовий зріз, перпендикулярна гілка посередині, якщо правильно пригадую, вишнева. Коли мокра калабаса висихає на такому майже повністю нейче-девайсі, то ще деякий час злегка пахне вишневою деревиною.

Пізніше планую виготовити теж дерев'яну, але трохи індустріальнішу підставку.

 

Оффлайн DIaMONd88

Re: Подставка для сушки калабаса
« Ответ #53 : 20 Марта 2015, 21:31:40 »
Змайстрував собі підставку для просушування, як у Cebador'a. Розміри такі ж (висота, правда, не знаю яка в Cebador'ській). Матеріал інакший. Не сталь, вкрита водостійким лаком, а алюмінієвий дріт. Зате світленька. :)

От тільки для мензуриків треба буде або щось поменше змайструвати, або ж і надалі просушувати їх на піалах.

Оффлайн Vazamak

  • Yerba-Куклачёв
  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 345
  • Лайков: 1
Re: Подставка для сушки калабаса
« Ответ #52 : 25 Июля 2014, 15:33:02 »
Наклонять нужно, т.к. без вентиляции никак! А если хочется, чтобы быстрее просохла нижняя сторона, кто мешает пару раз в день повернуть калабас другой стороной вниз? К примеру, утром и вечером, до пока не высох. И без проворота тоже можно! Вставить в чашку бомбилью по диагонали, а потом на неё сверху калабас горлышком вниз. Или вбок на бомбилью.
Как показали последние события - предпоследние были лучше.

Оффлайн ostap

  • Человек человеку – свет!
  • ...
  • *
  • Сообщений: 3
  • Лайков: 0
Re: Подставка для сушки калабаса
« Ответ #51 : 25 Июля 2014, 15:20:12 »
Цитировать


У моїх калабасах не залишається. Нижня стінка за таких умов дійсно просихає останньою, однак врешті-решт просихає. Коли ж не буде циркуляції повітря, може з'явитися пліснява і неприємний запах. :yerba_otrava:

Якщо стінка посудинки раптом за добу не встигає просохнути, можна між чашкою і перевернутою догори дриґом калабасою поставити прямокутні палички чи бомбіжі, як це запропонував топікстартер у першому пості. Головне, щоб була циркуляція повітря.


Вот уж этого бы точно не хотелось... Буду теперь наклонять, спасибо за совет  :yerbamigos:
Назови мне свое имя, я хочу узнать тебя снова
Все по кругу, но все будет иначе, я даю тебе слово!

Оффлайн DIaMONd88

Re: Подставка для сушки калабаса
« Ответ #50 : 25 Июля 2014, 13:05:09 »
Цитировать

Так можна трошки нагнути калабасу, й вона буде гарно провітрюватися та швидше просихати. Як тут>>. :yerbadrinker:

А влага на нижней стенке не остается, если так нагнуть?


У моїх калабасах не залишається. Нижня стінка за таких умов дійсно просихає останньою, однак врешті-решт просихає. Коли ж не буде циркуляції повітря, може з'явитися пліснява і неприємний запах. :yerba_otrava:

Якщо стінка посудинки раптом за добу не встигає просохнути, можна між чашкою і перевернутою догори дриґом калабасою поставити прямокутні палички чи бомбіжі, як це запропонував топікстартер у першому пості. Головне, щоб була циркуляція повітря.

Оффлайн ostap

  • Человек человеку – свет!
  • ...
  • *
  • Сообщений: 3
  • Лайков: 0
Re: Подставка для сушки калабаса
« Ответ #49 : 25 Июля 2014, 12:51:34 »
Цитировать

Так можна трошки нагнути калабасу, й вона буде гарно провітрюватися та швидше просихати. Як тут>>. :yerbadrinker:

А влага на нижней стенке не остается, если так нагнуть?
Назови мне свое имя, я хочу узнать тебя снова
Все по кругу, но все будет иначе, я даю тебе слово!

Оффлайн DIaMONd88

Re: Подставка для сушки калабаса
« Ответ #48 : 24 Июля 2014, 21:06:47 »
а я вот так сушу и все отлично)


Так можна трошки нагнути калабасу, й вона буде гарно провітрюватися та швидше просихати. Як тут>>. :yerbadrinker:




Оффлайн ostap

  • Человек человеку – свет!
  • ...
  • *
  • Сообщений: 3
  • Лайков: 0
Re: Подставка для сушки калабаса
« Ответ #47 : 24 Июля 2014, 20:09:51 »
а я вот так сушу и все отлично)
Назови мне свое имя, я хочу узнать тебя снова
Все по кругу, но все будет иначе, я даю тебе слово!

Оффлайн barbudo

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 364
  • Лайков: 17
Re: Подставка для сушки калабаса
« Ответ #46 : 29 Декабря 2013, 18:08:58 »
мои калабасы успешно высыхают в шкафу для сушки посуды. без всяких дополнительных загогулин.

Оффлайн Lenny Bruse

Re: Подставка для сушки калабаса
« Ответ #45 : 24 Декабря 2013, 10:21:09 »
Я, как только пришлось задаться вопросом о сушке калабаса, сразу подумал о своей подставке для гриля от микроволновой печи  :yazik:

Идеальное преступление!  :vladoshki:

Оффлайн DIaMONd88

Re: Подставка для сушки калабаса
« Ответ #44 : 05 Ноября 2013, 06:29:46 »
Дуже схоже на підставку для калабаси. Може, й сушити на ній можна.

Оффлайн DIaMONd88

Re: Подставка для сушки калабаса
« Ответ #43 : 10 Июля 2013, 15:11:01 »
А я свою калабасинку ставлю на чашку від термоса біля вікна. На сухість її не скаржуся.

Оффлайн markitluli

Re: Подставка для сушки калабаса
« Ответ #42 : 09 Июня 2013, 22:13:18 »
Цитировать
Подставка для сушки калабаса может иметь не только практическую, но и эстетическую ценность.

дуже гарно, але от чи не втратиться вигляд підставки від того, що при перевернутому калабасі каплі капатимуть на цю красиву підставку.... на скільки ж її тоді вистачить...

Оффлайн VAL

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 395
  • Лайков: 0
Re: Подставка для сушки калабаса
« Ответ #41 : 09 Июня 2013, 22:11:17 »
Подставка для сушки калабаса может иметь не только практическую, но и эстетическую ценность.

(http://ru-mate.livejournal.com/)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15