Автор [EN] [BE] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [PL] [BG] [UA] [RU] Тема: Чайники для матепития  (Прочитано 36705 раз)

Description:

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8479
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Чайники для матэпития
« Ответ #92 : 04 Апреля 2015, 23:28:56 »
Ретро-чайнички:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Онлайн DIaMONd88

Re: Чайники для матэпития
« Ответ #91 : 19 Марта 2015, 18:43:54 »
Электрочайник Water boiler Russel Hobbs - Precision Control. Нагрев 60-100°C. Шаг нагрева 5 градусов. Т.е. воду можно нагреть до 75°C и пользоваться. :yerbamigos:


В Аргентині пішли далі. Навіть позначки на електрочайниках роблять спеціально для матеманів. Ну, щоб гаучос узагалі не парилися з приводу температури води :).

Оффлайн morgan2000

Re: Чайники для матэпития
« Ответ #90 : 16 Февраля 2015, 07:50:46 »
а почему 5°C?  :vspomnil: насколько я заметил в видео и 91°C мелькал... :reader:

В конце видео кнопки регулировки температуры нажимают. И там шаг 5°C. И надпись на экране об этом есть.

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8479
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Чайники для матэпития
« Ответ #89 : 15 Февраля 2015, 22:32:51 »
Электрочайник Water boiler Russel Hobbs - Precision Control. Нагрев 60-100°C. Шаг нагрева 5 градусов. Т.е. воду можно нагреть до 75°C и пользоваться. :yerbamigos:

https://www.youtube.com/watch?v=q--Mtf8swbI


а почему 5°C?  :vspomnil: насколько я заметил в видео и 91°C мелькал... :reader:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн morgan2000

Re: Чайники для матэпития
« Ответ #88 : 15 Февраля 2015, 17:20:00 »
Электрочайник Water boiler Russel Hobbs - Precision Control. Нагрев 60-100°C. Шаг нагрева 5 градусов. Т.е. воду можно нагреть до 75°C и пользоваться. :yerbamigos:

https://www.youtube.com/watch?v=q--Mtf8swbI

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8479
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Чайники для матэпития
« Ответ #87 : 07 Октября 2014, 17:38:40 »
 :yerbamigos: Ну всё, теперь наш себадор Даймонд вооружён и очень опасен  :vladoshki:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Онлайн DIaMONd88

Re: Чайники для матэпития
« Ответ #86 : 07 Октября 2014, 16:42:17 »
Вирішив я дізнатися: а чи не продають часом себадорівські чайники в наших звичайних інтернет-крамницях посуду? Після короткого моніторингу сайтів, натрапив на один дуже привабливий аксесуар. Потім шарив у веб-мережі ще з півгодини, однак таки повернувся до цього чайничка. Мені в ньому припало до душі все: і форма, і об'єм (1,2 л), і колір. От тільки доволі висока вартість ніяк не хотіла подобатися. :vspomnil: Саме через неї я довго думав: купувати, чи ні? Потім знову заглянув до глобальної павутини, не знайшов більше нічого такого ж прекрасного, й наважився зв'язатися з продавцем інтернет-крамниці. Подумав: іноді можна себе потішити чимось приємним і добротним.

На наступний день кур'єр привіз довгоочікуваний чайничок. Я оглянув посудинку й іще більше її полюбив. Останнім часом намагаюся приборкати свій перфекціонізм, тож на незначні плямки всередині чайника, а також на дрібні кульки на ручці (див. фото №3) постарався не звертати увагу. З одного боку, тут ще зіграла роль моя доброта. Ну, знаєте, не хотілося відмовлятися від замовлення, щоб кур'єр возився з зайвим вантажем, при тому, що цей вантаж мені в цілому сподобався. А ще розумієш, що через кілька десятків юзань з'являться і подряпини, й інші ознаки експлуатації.
З іншого боку, за такі гроші можна і вимагати, щоб ваш перфекціонізм задовольнили.

Так, це був ліричний відступ. Далі розглядаємо чайник.

Як було вказано на сайті, виготовлений він із нержавіючої сталі 18/10. Тут я пригадав пораду про те, яким чином вибирати якісну нержавійку. До неї, кажуть, не не пристає магніт. Магніт до чайника то трохи присмоктався, але менше, ніж до мого термоса, котрий, як було заявлено, теж із stainless steel. Термос цей уже більше року не дає жодних ознак ржавіння (тьху-тьху-тьху), тож не партеся. :ho4esh_mate:

Про втішні відмінності. За формою чайник такий же, як на сайті. Проте на сайті він має матову поверхню, а привезений - відполірований до дзеркального блиску. Це дуже тішить. Посудинка блискуча в усіх значеннях. Однак, уявляю як вона реагуватиме на найменші механічні впливи.
А ще всюди в нет-крамницях пишуть, що в ній немає ситечка. В моєму чайнику ситичко є! :)

Ледве не забув. Одна з основних практичних особливостей, яка мене вельми цікавила перед купівлею, - чи можна цей чайник гріти на кухонній плиті або відкритому багатті? Бо в прайсах він висить як "для заварювання". Цей аспект, якщо перечитати пости в тутешній темі, багато кого цікавить. Консультант пояснив по телефону, що, в принципі на багатті можна, однак чайник від полум'я потьмяніє, як це трапляється з будь-яким посудом. Цікаво, що буклету з експлуатації чайника "для чайників" ;D в упаковці не було. Але на дні самого аксесуара є позначка - малюнок газової конфорки. Не перекреслений - значить можна.

Що ж, ніби все найголовніше сказав. Тож ви споглядайте фотки, а я свою купівлю незабаром перевірю в дії й відпишуся, як вона себе проявляє на практиці.

Назва чайника, хто захоче й собі його придбати - Stahlberg 1163-S. До речі, будьте уважні: є трохи менший, літровий чайник цієї ж фірми, у нього інакша зовнішність. ]:D

Оффлайн morgan2000

Re: Чайники для матэпития
« Ответ #85 : 23 Сентября 2014, 09:52:50 »
Замечен в продаже один-единственный чайник за 69.99 USD.

Больше картинок по ссылке:
http://www.mymateworld.com/catalog/product_info.php?products_id=1961

Онлайн DIaMONd88

Re: Чайники для матэпития
« Ответ #84 : 02 Сентября 2014, 02:45:03 »
а как вам такой чайничек? Практичность (точнее её отсутствие) очевидна, но я бы не отказался украсить им свою полку:

прикольный  :champion: можно его в качестве йерберы использовать или...сахарницы  :vspomnil:  ;D


Є матеман, що цей чайник використовує ;D

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8479
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Чайники для матэпития
« Ответ #83 : 02 Сентября 2014, 01:42:31 »
а как вам такой чайничек? Практичность (точнее её отсутствие) очевидна, но я бы не отказался украсить им свою полку:

прикольный  :champion: можно его в качестве йерберы использовать или...сахарницы  :vspomnil:  ;D
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн Drinker

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 327
  • Лайков: 15
Re: Чайники для матэпития
« Ответ #82 : 02 Сентября 2014, 01:31:37 »
а как вам такой чайничек? Практичность (точнее её отсутствие) очевидна, но я бы не отказался украсить им свою полку:

Оффлайн Cebador

  • Yerba favorita: Natura
  • Администратор
  • Мате Гуру
  • *****
  • Сообщений: 8479
  • Лайков: 922
  • Координатор Клуба
Re: Чайники для матэпития
« Ответ #81 : 11 Января 2014, 17:14:33 »
если найдёте где продаётся - свисните в личку :yerbamigos:, тоже ищу такой   :porvu:

Непременно  ;)

Кто там спрашивал про чайники - напишите Don Elche в личку или свяжитесь по телефонам указанным в ветке>>, как мне сообщили есть парочка по 120грн! Предложение актуально до 15-го января  :champion:
"...во всём, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними..." Матфея 7:12
PS: "не пытайся вынуть пало из глаза, не вынув бомбижьи из калабаса" - индейская народная мудрость :)

Оффлайн Se1art

  • Ассоциированные члены
  • Себадор
  • **
  • Сообщений: 689
  • Лайков: 10
Re: Чайники для матэпития
« Ответ #80 : 09 Января 2014, 13:15:44 »
Купил в Стамбуле вот такой чайник (объем 600 мл). Помимо заварки турецкого чая планирую в нем быстро промывать йербу что бы наливать её в какую либо тару и иметь при себе когда нет возможности взять все остальные принадлежности - будь то велопоездка или небольшая прогулка. 

Оффлайн Lenny Bruse

Re: Чайники для матэпития
« Ответ #79 : 31 Декабря 2013, 08:49:37 »
если найдёте где продаётся - свисните в личку :yerbamigos:, тоже ищу такой   :porvu:

Непременно  ;)

Оффлайн Drinker

  • Ассоциированные члены
  • Матейро
  • **
  • Сообщений: 327
  • Лайков: 15
Re: Чайники для матэпития
« Ответ #78 : 31 Декабря 2013, 02:02:50 »
если найдёте где продаётся - свисните в личку :yerbamigos:, тоже ищу такой   :porvu:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15